Madonna di Campiglio Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Madonna di Campiglio deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Madonna di Campiglio ontvangt gemiddeld 315cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 19 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Madonna di Campiglio in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Madonna di Campiglio
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 94cm | 4 dagen | 27cm | 80cm | 120cm |
|---|
| december | 52cm | 3 dagen | 34cm | 130cm | 90cm |
|---|
| januari | 60cm | 4 dagen | 53cm | 200cm | 72cm |
|---|
| februari | 81cm | 6 dagen | 84cm | 240cm | 80cm |
|---|
| maart | 62cm | 4 dagen | 91cm | 250cm | 65cm |
|---|
| april | 27cm | 2 dagen | 62cm | 160cm | 81cm |
|---|
| juni | 0cm | 0 dagen | | 0cm | 0cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 94cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 27cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 120cm
december
- Totale sneeuwval
- 52cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 34cm
- Max. diepte dal
- 130cm
- Grootste sneeuwval
- 90cm
januari
- Totale sneeuwval
- 60cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 53cm
- Max. diepte dal
- 200cm
- Grootste sneeuwval
- 72cm
februari
- Totale sneeuwval
- 81cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 84cm
- Max. diepte dal
- 240cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
maart
- Totale sneeuwval
- 62cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 91cm
- Max. diepte dal
- 250cm
- Grootste sneeuwval
- 65cm
april
- Totale sneeuwval
- 27cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 62cm
- Max. diepte dal
- 160cm
- Grootste sneeuwval
- 81cm
juni
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Madonna di Campiglio
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 417cm | 12 dagen | 54cm | 80cm | 120cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 487cm | 17 dagen | 141cm | 250cm | 90cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 212cm | 11 dagen | 39cm | 90cm | 50cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 383cm | 16 dagen | 42cm | 108cm | 60cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 243cm | 13 dagen | 28cm | 50cm | 40cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 318cm | 25 dagen | 84cm | 152cm | 80cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 300cm | 15 dagen | 27cm | 70cm | 81cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 585cm | 24 dagen | 59cm | 80cm | 75cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 2cm | 1 dag | 121cm | 177cm | 2cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 175cm | 8 dagen | 29cm | 49cm | 46cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 208cm | 27 dagen | 52cm | 72cm | 36cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 519cm | 35 dagen | 80cm | 149cm | 68cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 360cm | 33 dagen | 78cm | 109cm | 72cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 192cm | 28 dagen | 54cm | 108cm | 20cm |
|---|
| Gemiddeld | 315cm | 19 dagen | 64cm | 111cm | 60cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 417cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 54cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 120cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 487cm
- Sneeuwdagen
- 17 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 141cm
- Max. diepte dal
- 250cm
- Grootste sneeuwval
- 90cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 212cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 39cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 383cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 42cm
- Max. diepte dal
- 108cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 243cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 28cm
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 318cm
- Sneeuwdagen
- 25 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 84cm
- Max. diepte dal
- 152cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 300cm
- Sneeuwdagen
- 15 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 27cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 81cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 585cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 59cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 75cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 2cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 121cm
- Max. diepte dal
- 177cm
- Grootste sneeuwval
- 2cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 175cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 29cm
- Max. diepte dal
- 49cm
- Grootste sneeuwval
- 46cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 208cm
- Sneeuwdagen
- 27 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 52cm
- Max. diepte dal
- 72cm
- Grootste sneeuwval
- 36cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 519cm
- Sneeuwdagen
- 35 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 80cm
- Max. diepte dal
- 149cm
- Grootste sneeuwval
- 68cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 360cm
- Sneeuwdagen
- 33 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 78cm
- Max. diepte dal
- 109cm
- Grootste sneeuwval
- 72cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 192cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 54cm
- Max. diepte dal
- 108cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 315cm
- Sneeuwdagen
- 19 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 64cm
- Max. diepte dal
- 111cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
Plan jouw trip