Terry Peak Ski Area Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Terry Peak Ski Area deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Terry Peak Ski Area ontvangt gemiddeld 228cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 26 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Terry Peak Ski Area in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Terry Peak Ski Area
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| december | 59cm | 5 dagen | 40cm | 71cm | 119cm |
|---|
| januari | 54cm | 7 dagen | 43cm | 66cm | 23cm |
|---|
| februari | 63cm | 7 dagen | 47cm | 620cm | 56cm |
|---|
| maart | 45cm | 5 dagen | 44cm | 66cm | 51cm |
|---|
| april | | dagen | 46cm | 66cm | 13cm |
|---|
december
- Totale sneeuwval
- 59cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 40cm
- Max. diepte dal
- 71cm
- Grootste sneeuwval
- 119cm
januari
- Totale sneeuwval
- 54cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 43cm
- Max. diepte dal
- 66cm
- Grootste sneeuwval
- 23cm
februari
- Totale sneeuwval
- 63cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 47cm
- Max. diepte dal
- 620cm
- Grootste sneeuwval
- 56cm
maart
- Totale sneeuwval
- 45cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 44cm
- Max. diepte dal
- 66cm
- Grootste sneeuwval
- 51cm
april
- Totale sneeuwval
- Sneeuwdagen
- dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 46cm
- Max. diepte dal
- 66cm
- Grootste sneeuwval
- 13cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Terry Peak Ski Area
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 307cm | 29 dagen | 43cm | 46cm | 23cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 358cm | 41 dagen | 45cm | 46cm | 25cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 254cm | 21 dagen | 39cm | 51cm | 71cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 257cm | 31 dagen | 46cm | 46cm | 56cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 244cm | 26 dagen | 43cm | 46cm | 61cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 251cm | 35 dagen | 41cm | 46cm | 20cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 231cm | 26 dagen | 44cm | 69cm | 51cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 295cm | 21 dagen | 46cm | 56cm | 56cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 165cm | 22 dagen | 32cm | 36cm | 20cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 145cm | 22 dagen | 41cm | 46cm | 15cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 328cm | 28 dagen | 66cm | 620cm | 119cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 97cm | 16 dagen | 34cm | 36cm | 18cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 142cm | 20 dagen | 53cm | 66cm | 25cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 117cm | 15 dagen | 38cm | 46cm | 30cm |
|---|
| Gemiddeld | 228cm | 26 dagen | 44cm | 90cm | 43cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 307cm
- Sneeuwdagen
- 29 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 43cm
- Max. diepte dal
- 46cm
- Grootste sneeuwval
- 23cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 358cm
- Sneeuwdagen
- 41 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 45cm
- Max. diepte dal
- 46cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 254cm
- Sneeuwdagen
- 21 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 39cm
- Max. diepte dal
- 51cm
- Grootste sneeuwval
- 71cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 257cm
- Sneeuwdagen
- 31 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 46cm
- Max. diepte dal
- 46cm
- Grootste sneeuwval
- 56cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 244cm
- Sneeuwdagen
- 26 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 43cm
- Max. diepte dal
- 46cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 251cm
- Sneeuwdagen
- 35 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 41cm
- Max. diepte dal
- 46cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 231cm
- Sneeuwdagen
- 26 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 44cm
- Max. diepte dal
- 69cm
- Grootste sneeuwval
- 51cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 295cm
- Sneeuwdagen
- 21 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 46cm
- Max. diepte dal
- 56cm
- Grootste sneeuwval
- 56cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 165cm
- Sneeuwdagen
- 22 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 32cm
- Max. diepte dal
- 36cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 145cm
- Sneeuwdagen
- 22 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 41cm
- Max. diepte dal
- 46cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 328cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 66cm
- Max. diepte dal
- 620cm
- Grootste sneeuwval
- 119cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 97cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 34cm
- Max. diepte dal
- 36cm
- Grootste sneeuwval
- 18cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 142cm
- Sneeuwdagen
- 20 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 53cm
- Max. diepte dal
- 66cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 117cm
- Sneeuwdagen
- 15 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 38cm
- Max. diepte dal
- 46cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 228cm
- Sneeuwdagen
- 26 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 44cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 43cm