Chiesa Valmalenco Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Chiesa Valmalenco deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Chiesa Valmalenco ontvangt gemiddeld 348cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 14 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Chiesa Valmalenco in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Chiesa Valmalenco
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 41cm | 2 dagen | 21cm | 55cm | 110cm |
|---|
| december | 69cm | 3 dagen | 35cm | 105cm | 120cm |
|---|
| januari | 90cm | 3 dagen | 58cm | 200cm | 100cm |
|---|
| februari | 76cm | 3 dagen | 88cm | 270cm | 120cm |
|---|
| maart | 66cm | 3 dagen | 124cm | 1.190cm | 100cm |
|---|
| april | 14cm | 0 dagen | 74cm | 180cm | 120cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 41cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 21cm
- Max. diepte dal
- 55cm
- Grootste sneeuwval
- 110cm
december
- Totale sneeuwval
- 69cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 35cm
- Max. diepte dal
- 105cm
- Grootste sneeuwval
- 120cm
januari
- Totale sneeuwval
- 90cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 58cm
- Max. diepte dal
- 200cm
- Grootste sneeuwval
- 100cm
februari
- Totale sneeuwval
- 76cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 88cm
- Max. diepte dal
- 270cm
- Grootste sneeuwval
- 120cm
maart
- Totale sneeuwval
- 66cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 124cm
- Max. diepte dal
- 1.190cm
- Grootste sneeuwval
- 100cm
april
- Totale sneeuwval
- 14cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 74cm
- Max. diepte dal
- 180cm
- Grootste sneeuwval
- 120cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Chiesa Valmalenco
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 500cm | 14 dagen | 108cm | 150cm | 110cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 630cm | 14 dagen | 159cm | 270cm | 120cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 320cm | 14 dagen | 54cm | 100cm | 100cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 225cm | 11 dagen | 46cm | 85cm | 50cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 197cm | 10 dagen | 51cm | 100cm | 50cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 643cm | 30 dagen | 62cm | 80cm | 80cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 507cm | 14 dagen | 231cm | 1.190cm | 120cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 295cm | 14 dagen | 37cm | 100cm | 60cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 265cm | 8 dagen | 104cm | 110cm | 50cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 290cm | 9 dagen | 34cm | 90cm | 80cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 205cm | 12 dagen | 39cm | 75cm | 30cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 413cm | 15 dagen | 41cm | 90cm | 80cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 235cm | 13 dagen | 24cm | 35cm | 50cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 135cm | 6 dagen | 15cm | 70cm | 30cm |
|---|
| Gemiddeld | 348cm | 14 dagen | 72cm | 182cm | 73cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 500cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 108cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 110cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 630cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 159cm
- Max. diepte dal
- 270cm
- Grootste sneeuwval
- 120cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 320cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 54cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 100cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 225cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 46cm
- Max. diepte dal
- 85cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 197cm
- Sneeuwdagen
- 10 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 51cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 643cm
- Sneeuwdagen
- 30 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 62cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 507cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 231cm
- Max. diepte dal
- 1.190cm
- Grootste sneeuwval
- 120cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 295cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 37cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 265cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 104cm
- Max. diepte dal
- 110cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 290cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 34cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 205cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 39cm
- Max. diepte dal
- 75cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 413cm
- Sneeuwdagen
- 15 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 41cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 235cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 24cm
- Max. diepte dal
- 35cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 135cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 15cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 348cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 72cm
- Max. diepte dal
- 182cm
- Grootste sneeuwval
- 73cm
Plan jouw trip