Tamarack Resort Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Tamarack Resort deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Tamarack Resort ontvangt gemiddeld 544cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 52 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Tamarack Resort in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Tamarack Resort
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 46cm | 5 dagen | 25cm | 66cm | 23cm |
|---|
| december | 140cm | 13 dagen | 47cm | 150cm | 41cm |
|---|
| januari | 122cm | 11 dagen | 70cm | 150cm | 48cm |
|---|
| februari | 141cm | 13 dagen | 83cm | 208cm | 66cm |
|---|
| maart | 113cm | 11 dagen | 81cm | 262cm | 48cm |
|---|
| april | 5cm | 2 dagen | 88cm | 163cm | 33cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 46cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 25cm
- Max. diepte dal
- 66cm
- Grootste sneeuwval
- 23cm
december
- Totale sneeuwval
- 140cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 47cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
januari
- Totale sneeuwval
- 122cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 70cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 48cm
februari
- Totale sneeuwval
- 141cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 83cm
- Max. diepte dal
- 208cm
- Grootste sneeuwval
- 66cm
maart
- Totale sneeuwval
- 113cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 81cm
- Max. diepte dal
- 262cm
- Grootste sneeuwval
- 48cm
april
- Totale sneeuwval
- 5cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 88cm
- Max. diepte dal
- 163cm
- Grootste sneeuwval
- 33cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Tamarack Resort
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 330cm | 39 dagen | 42cm | 61cm | 28cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 564cm | 55 dagen | 37cm | 79cm | 48cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 274cm | 36 dagen | 23cm | 56cm | 28cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 691cm | 62 dagen | 97cm | 150cm | 36cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 782cm | 65 dagen | 90cm | 165cm | 43cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 396cm | 47 dagen | 33cm | 81cm | 36cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 787cm | 61 dagen | 106cm | 208cm | 66cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 554cm | 59 dagen | 70cm | 119cm | 48cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 422cm | 42 dagen | 88cm | 198cm | 36cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 480cm | 40 dagen | 82cm | 124cm | 41cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 759cm | 66 dagen | 99cm | 262cm | 38cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 564cm | 54 dagen | 56cm | 99cm | 36cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 635cm | 55 dagen | 93cm | 145cm | 46cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 363cm | 34 dagen | | 0cm | 28cm |
|---|
| Gemiddeld | 544cm | 52 dagen | 66cm | 125cm | 40cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 330cm
- Sneeuwdagen
- 39 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 42cm
- Max. diepte dal
- 61cm
- Grootste sneeuwval
- 28cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 564cm
- Sneeuwdagen
- 55 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 37cm
- Max. diepte dal
- 79cm
- Grootste sneeuwval
- 48cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 274cm
- Sneeuwdagen
- 36 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 23cm
- Max. diepte dal
- 56cm
- Grootste sneeuwval
- 28cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 691cm
- Sneeuwdagen
- 62 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 97cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 36cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 782cm
- Sneeuwdagen
- 65 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 90cm
- Max. diepte dal
- 165cm
- Grootste sneeuwval
- 43cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 396cm
- Sneeuwdagen
- 47 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 33cm
- Max. diepte dal
- 81cm
- Grootste sneeuwval
- 36cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 787cm
- Sneeuwdagen
- 61 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 106cm
- Max. diepte dal
- 208cm
- Grootste sneeuwval
- 66cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 554cm
- Sneeuwdagen
- 59 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 70cm
- Max. diepte dal
- 119cm
- Grootste sneeuwval
- 48cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 422cm
- Sneeuwdagen
- 42 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 88cm
- Max. diepte dal
- 198cm
- Grootste sneeuwval
- 36cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 480cm
- Sneeuwdagen
- 40 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 82cm
- Max. diepte dal
- 124cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 759cm
- Sneeuwdagen
- 66 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 99cm
- Max. diepte dal
- 262cm
- Grootste sneeuwval
- 38cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 564cm
- Sneeuwdagen
- 54 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 56cm
- Max. diepte dal
- 99cm
- Grootste sneeuwval
- 36cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 635cm
- Sneeuwdagen
- 55 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 93cm
- Max. diepte dal
- 145cm
- Grootste sneeuwval
- 46cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 363cm
- Sneeuwdagen
- 34 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 28cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 544cm
- Sneeuwdagen
- 52 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 66cm
- Max. diepte dal
- 125cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
Plan jouw trip