Grand Targhee Resort Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Grand Targhee Resort deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Grand Targhee Resort ontvangt gemiddeld 938cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 79 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Grand Targhee Resort in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Grand Targhee Resort
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 87cm | 7 dagen | 87cm | 150cm | 51cm |
|---|
| december | 204cm | 18 dagen | 132cm | 208cm | 56cm |
|---|
| januari | 198cm | 15 dagen | 186cm | 254cm | 53cm |
|---|
| februari | 212cm | 17 dagen | 234cm | 318cm | 61cm |
|---|
| maart | 164cm | 14 dagen | 265cm | 409cm | 76cm |
|---|
| april | 96cm | 9 dagen | 276cm | 381cm | 51cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 87cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 87cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 51cm
december
- Totale sneeuwval
- 204cm
- Sneeuwdagen
- 18 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 132cm
- Max. diepte dal
- 208cm
- Grootste sneeuwval
- 56cm
januari
- Totale sneeuwval
- 198cm
- Sneeuwdagen
- 15 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 186cm
- Max. diepte dal
- 254cm
- Grootste sneeuwval
- 53cm
februari
- Totale sneeuwval
- 212cm
- Sneeuwdagen
- 17 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 234cm
- Max. diepte dal
- 318cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
maart
- Totale sneeuwval
- 164cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 265cm
- Max. diepte dal
- 409cm
- Grootste sneeuwval
- 76cm
april
- Totale sneeuwval
- 96cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 276cm
- Max. diepte dal
- 381cm
- Grootste sneeuwval
- 51cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Grand Targhee Resort
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 871cm | 82 dagen | 192cm | 272cm | 43cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 1.115cm | 91 dagen | 233cm | 376cm | 43cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 597cm | 67 dagen | 168cm | 218cm | 41cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 912cm | 81 dagen | 197cm | 277cm | 56cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 1.034cm | 87 dagen | 233cm | 320cm | 33cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 970cm | 86 dagen | 218cm | 358cm | 76cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 1.107cm | 88 dagen | 201cm | 297cm | 46cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 935cm | 75 dagen | 191cm | 274cm | 53cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 1.057cm | 74 dagen | 190cm | 318cm | 48cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 681cm | 54 dagen | 159cm | 224cm | 41cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 1.290cm | 102 dagen | 210cm | 409cm | 56cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 958cm | 74 dagen | 126cm | 198cm | 61cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 907cm | 79 dagen | | 69cm | 41cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 686cm | 53 dagen | | 0cm | 48cm |
|---|
| Gemiddeld | 938cm | 79 dagen | 166cm | 258cm | 49cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 871cm
- Sneeuwdagen
- 82 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 192cm
- Max. diepte dal
- 272cm
- Grootste sneeuwval
- 43cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 1.115cm
- Sneeuwdagen
- 91 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 233cm
- Max. diepte dal
- 376cm
- Grootste sneeuwval
- 43cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 597cm
- Sneeuwdagen
- 67 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 168cm
- Max. diepte dal
- 218cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 912cm
- Sneeuwdagen
- 81 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 197cm
- Max. diepte dal
- 277cm
- Grootste sneeuwval
- 56cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 1.034cm
- Sneeuwdagen
- 87 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 233cm
- Max. diepte dal
- 320cm
- Grootste sneeuwval
- 33cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 970cm
- Sneeuwdagen
- 86 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 218cm
- Max. diepte dal
- 358cm
- Grootste sneeuwval
- 76cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 1.107cm
- Sneeuwdagen
- 88 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 201cm
- Max. diepte dal
- 297cm
- Grootste sneeuwval
- 46cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 935cm
- Sneeuwdagen
- 75 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 191cm
- Max. diepte dal
- 274cm
- Grootste sneeuwval
- 53cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 1.057cm
- Sneeuwdagen
- 74 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 190cm
- Max. diepte dal
- 318cm
- Grootste sneeuwval
- 48cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 681cm
- Sneeuwdagen
- 54 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 159cm
- Max. diepte dal
- 224cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 1.290cm
- Sneeuwdagen
- 102 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 210cm
- Max. diepte dal
- 409cm
- Grootste sneeuwval
- 56cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 958cm
- Sneeuwdagen
- 74 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 126cm
- Max. diepte dal
- 198cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 907cm
- Sneeuwdagen
- 79 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 69cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 686cm
- Sneeuwdagen
- 53 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 48cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 938cm
- Sneeuwdagen
- 79 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 166cm
- Max. diepte dal
- 258cm
- Grootste sneeuwval
- 49cm
Plan jouw trip