Crans Montana Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Crans Montana deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Crans Montana ontvangt gemiddeld 315cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 24 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Crans Montana in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Crans Montana
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 32cm | 2 dagen | 23cm | 65cm | 60cm |
|---|
| december | 63cm | 4 dagen | 29cm | 100cm | 100cm |
|---|
| januari | 75cm | 6 dagen | 34cm | 90cm | 40cm |
|---|
| februari | 84cm | 6 dagen | 40cm | 110cm | 70cm |
|---|
| maart | 49cm | 5 dagen | 29cm | 68cm | 40cm |
|---|
| april | 27cm | 3 dagen | 15cm | 35cm | 50cm |
|---|
| mei | 0cm | 0 dagen | | 10cm | 4cm |
|---|
| juni | 0cm | 0 dagen | | 0cm | 3cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 32cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 23cm
- Max. diepte dal
- 65cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
december
- Totale sneeuwval
- 63cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 29cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 100cm
januari
- Totale sneeuwval
- 75cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 34cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
februari
- Totale sneeuwval
- 84cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 40cm
- Max. diepte dal
- 110cm
- Grootste sneeuwval
- 70cm
maart
- Totale sneeuwval
- 49cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 29cm
- Max. diepte dal
- 68cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
april
- Totale sneeuwval
- 27cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 15cm
- Max. diepte dal
- 35cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
mei
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 10cm
- Grootste sneeuwval
- 4cm
juni
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 3cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Crans Montana
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 696cm | 36 dagen | 46cm | 70cm | 70cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 257cm | 32 dagen | 15cm | 35cm | 20cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 226cm | 24 dagen | 26cm | 60cm | 50cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 205cm | 27 dagen | 43cm | 98cm | 30cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 200cm | 12 dagen | 29cm | 60cm | 40cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 356cm | 23 dagen | 44cm | 110cm | 60cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 262cm | 19 dagen | 23cm | 60cm | 30cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 274cm | 12 dagen | 24cm | 50cm | 60cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 203cm | 18 dagen | 41cm | 90cm | 30cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 102cm | 9 dagen | 24cm | 40cm | 30cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 387cm | 34 dagen | 25cm | 40cm | 35cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 395cm | 44 dagen | 35cm | 100cm | 35cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 443cm | 23 dagen | 19cm | 90cm | 100cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 404cm | 21 dagen | 33cm | 90cm | 55cm |
|---|
| Gemiddeld | 315cm | 24 dagen | 31cm | 71cm | 47cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 696cm
- Sneeuwdagen
- 36 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 46cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 70cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 257cm
- Sneeuwdagen
- 32 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 15cm
- Max. diepte dal
- 35cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 226cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 26cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 205cm
- Sneeuwdagen
- 27 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 43cm
- Max. diepte dal
- 98cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 200cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 29cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 356cm
- Sneeuwdagen
- 23 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 44cm
- Max. diepte dal
- 110cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 262cm
- Sneeuwdagen
- 19 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 23cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 274cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 24cm
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 203cm
- Sneeuwdagen
- 18 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 41cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 102cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 24cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 387cm
- Sneeuwdagen
- 34 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 25cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 395cm
- Sneeuwdagen
- 44 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 35cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 443cm
- Sneeuwdagen
- 23 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 19cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 100cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 404cm
- Sneeuwdagen
- 21 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 33cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 55cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 315cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 31cm
- Max. diepte dal
- 71cm
- Grootste sneeuwval
- 47cm
Plan jouw trip