Bruson et Val de Bagnes Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Bruson et Val de Bagnes deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Bruson et Val de Bagnes ontvangt gemiddeld 169cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 16 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Bruson et Val de Bagnes in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Bruson et Val de Bagnes
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 6cm | 1 dag | 23cm | 40cm | 12cm |
|---|
| december | 37cm | 3 dagen | 32cm | 127cm | 31cm |
|---|
| januari | 68cm | 6 dagen | 48cm | 118cm | 40cm |
|---|
| februari | 47cm | 5 dagen | 56cm | 132cm | 31cm |
|---|
| maart | 43cm | 5 dagen | 57cm | 135cm | 42cm |
|---|
| april | 8cm | 1 dag | 52cm | 140cm | 30cm |
|---|
| mei | 0cm | 0 dagen | 28cm | 30cm | 0cm |
|---|
| juni | 0cm | 0 dagen | | 0cm | 0cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 6cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 23cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 12cm
december
- Totale sneeuwval
- 37cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 32cm
- Max. diepte dal
- 127cm
- Grootste sneeuwval
- 31cm
januari
- Totale sneeuwval
- 68cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 48cm
- Max. diepte dal
- 118cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
februari
- Totale sneeuwval
- 47cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 56cm
- Max. diepte dal
- 132cm
- Grootste sneeuwval
- 31cm
maart
- Totale sneeuwval
- 43cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 57cm
- Max. diepte dal
- 135cm
- Grootste sneeuwval
- 42cm
april
- Totale sneeuwval
- 8cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 52cm
- Max. diepte dal
- 140cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
mei
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 28cm
- Max. diepte dal
- 30cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
juni
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Bruson et Val de Bagnes
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 46cm | 4 dagen | 99cm | 132cm | 15cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 384cm | 43 dagen | 35cm | 95cm | 31cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 81cm | 12 dagen | 27cm | 60cm | 18cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 98cm | 11 dagen | 31cm | 118cm | 27cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 121cm | 11 dagen | 24cm | 80cm | 42cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 348cm | 29 dagen | 82cm | 127cm | 40cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 254cm | 25 dagen | 96cm | 140cm | 30cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 336cm | 24 dagen | 55cm | 95cm | 30cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 0cm | 0 dagen | | 80cm | 0cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 0cm | 0 dagen | | 0cm | 0cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 79cm | 4 dagen | 32cm | 55cm | 30cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 255cm | 30 dagen | 25cm | 50cm | 30cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 261cm | 25 dagen | 37cm | 60cm | 35cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 99cm | 6 dagen | 39cm | 65cm | 30cm |
|---|
| Gemiddeld | 169cm | 16 dagen | 42cm | 83cm | 26cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 46cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 99cm
- Max. diepte dal
- 132cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 384cm
- Sneeuwdagen
- 43 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 35cm
- Max. diepte dal
- 95cm
- Grootste sneeuwval
- 31cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 81cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 27cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 18cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 98cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 31cm
- Max. diepte dal
- 118cm
- Grootste sneeuwval
- 27cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 121cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 24cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 42cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 348cm
- Sneeuwdagen
- 29 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 82cm
- Max. diepte dal
- 127cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 254cm
- Sneeuwdagen
- 25 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 96cm
- Max. diepte dal
- 140cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 336cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 55cm
- Max. diepte dal
- 95cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 79cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 32cm
- Max. diepte dal
- 55cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 255cm
- Sneeuwdagen
- 30 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 25cm
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 261cm
- Sneeuwdagen
- 25 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 37cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 99cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 39cm
- Max. diepte dal
- 65cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 169cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 42cm
- Max. diepte dal
- 83cm
- Grootste sneeuwval
- 26cm
Plan jouw trip