Deer Valley Resort Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Deer Valley Resort deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Deer Valley Resort ontvangt gemiddeld 635cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 53 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Deer Valley Resort in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Deer Valley Resort
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 27cm | 4 dagen | | 86cm | 41cm |
|---|
| december | 134cm | 11 dagen | 85cm | 163cm | 61cm |
|---|
| januari | 165cm | 12 dagen | 138cm | 284cm | 58cm |
|---|
| februari | 154cm | 12 dagen | 171cm | 328cm | 64cm |
|---|
| maart | 129cm | 12 dagen | 205cm | 2.819cm | 48cm |
|---|
| april | 44cm | 5 dagen | 207cm | 389cm | 46cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 27cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 86cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
december
- Totale sneeuwval
- 134cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 85cm
- Max. diepte dal
- 163cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
januari
- Totale sneeuwval
- 165cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 138cm
- Max. diepte dal
- 284cm
- Grootste sneeuwval
- 58cm
februari
- Totale sneeuwval
- 154cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 171cm
- Max. diepte dal
- 328cm
- Grootste sneeuwval
- 64cm
maart
- Totale sneeuwval
- 129cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 205cm
- Max. diepte dal
- 2.819cm
- Grootste sneeuwval
- 48cm
april
- Totale sneeuwval
- 44cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 207cm
- Max. diepte dal
- 389cm
- Grootste sneeuwval
- 46cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Deer Valley Resort
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 455cm | 43 dagen | 153cm | 206cm | 46cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 528cm | 48 dagen | 159cm | 254cm | 36cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 335cm | 38 dagen | 117cm | 155cm | 41cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 592cm | 52 dagen | 151cm | 201cm | 61cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 986cm | 57 dagen | 256cm | 2.819cm | 51cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 417cm | 40 dagen | 113cm | 170cm | 41cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 856cm | 63 dagen | 192cm | 310cm | 58cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 419cm | 37 dagen | 150cm | 193cm | 38cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 597cm | 49 dagen | 104cm | 165cm | 48cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 561cm | 54 dagen | 123cm | 160cm | 46cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 1.400cm | 94 dagen | 247cm | 389cm | 64cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 884cm | 74 dagen | 142cm | 225cm | 53cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 540cm | 56 dagen | 159cm | 193cm | 48cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 312cm | 29 dagen | 85cm | 147cm | 28cm |
|---|
| Gemiddeld | 635cm | 53 dagen | 154cm | 400cm | 47cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 455cm
- Sneeuwdagen
- 43 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 153cm
- Max. diepte dal
- 206cm
- Grootste sneeuwval
- 46cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 528cm
- Sneeuwdagen
- 48 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 159cm
- Max. diepte dal
- 254cm
- Grootste sneeuwval
- 36cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 335cm
- Sneeuwdagen
- 38 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 117cm
- Max. diepte dal
- 155cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 592cm
- Sneeuwdagen
- 52 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 151cm
- Max. diepte dal
- 201cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 986cm
- Sneeuwdagen
- 57 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 256cm
- Max. diepte dal
- 2.819cm
- Grootste sneeuwval
- 51cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 417cm
- Sneeuwdagen
- 40 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 113cm
- Max. diepte dal
- 170cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 856cm
- Sneeuwdagen
- 63 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 192cm
- Max. diepte dal
- 310cm
- Grootste sneeuwval
- 58cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 419cm
- Sneeuwdagen
- 37 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 150cm
- Max. diepte dal
- 193cm
- Grootste sneeuwval
- 38cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 597cm
- Sneeuwdagen
- 49 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 104cm
- Max. diepte dal
- 165cm
- Grootste sneeuwval
- 48cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 561cm
- Sneeuwdagen
- 54 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 123cm
- Max. diepte dal
- 160cm
- Grootste sneeuwval
- 46cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 1.400cm
- Sneeuwdagen
- 94 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 247cm
- Max. diepte dal
- 389cm
- Grootste sneeuwval
- 64cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 884cm
- Sneeuwdagen
- 74 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 142cm
- Max. diepte dal
- 225cm
- Grootste sneeuwval
- 53cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 540cm
- Sneeuwdagen
- 56 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 159cm
- Max. diepte dal
- 193cm
- Grootste sneeuwval
- 48cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 312cm
- Sneeuwdagen
- 29 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 85cm
- Max. diepte dal
- 147cm
- Grootste sneeuwval
- 28cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 635cm
- Sneeuwdagen
- 53 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 154cm
- Max. diepte dal
- 400cm
- Grootste sneeuwval
- 47cm
Plan jouw trip