Brighton Resort Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Brighton Resort deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Brighton Resort ontvangt gemiddeld 1064cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 67 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Brighton Resort in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Brighton Resort
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 58cm | 4 dagen | 71cm | 132cm | 56cm |
|---|
| december | 204cm | 14 dagen | 104cm | 221cm | 84cm |
|---|
| januari | 242cm | 14 dagen | 170cm | 343cm | 64cm |
|---|
| februari | 227cm | 14 dagen | 210cm | 378cm | 69cm |
|---|
| maart | 207cm | 12 dagen | 240cm | 467cm | 71cm |
|---|
| april | 120cm | 8 dagen | 231cm | 490cm | 46cm |
|---|
| mei | 41cm | 4 dagen | 211cm | 267cm | 38cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 58cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 71cm
- Max. diepte dal
- 132cm
- Grootste sneeuwval
- 56cm
december
- Totale sneeuwval
- 204cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 104cm
- Max. diepte dal
- 221cm
- Grootste sneeuwval
- 84cm
januari
- Totale sneeuwval
- 242cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 170cm
- Max. diepte dal
- 343cm
- Grootste sneeuwval
- 64cm
februari
- Totale sneeuwval
- 227cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 210cm
- Max. diepte dal
- 378cm
- Grootste sneeuwval
- 69cm
maart
- Totale sneeuwval
- 207cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 240cm
- Max. diepte dal
- 467cm
- Grootste sneeuwval
- 71cm
april
- Totale sneeuwval
- 120cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 231cm
- Max. diepte dal
- 490cm
- Grootste sneeuwval
- 46cm
mei
- Totale sneeuwval
- 41cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 211cm
- Max. diepte dal
- 267cm
- Grootste sneeuwval
- 38cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Brighton Resort
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 777cm | 60 dagen | 164cm | 251cm | 43cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 673cm | 48 dagen | 167cm | 287cm | 36cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 559cm | 49 dagen | 127cm | 201cm | 46cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 980cm | 65 dagen | 156cm | 251cm | 84cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 1.316cm | 75 dagen | 226cm | 378cm | 61cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 836cm | 67 dagen | 136cm | 211cm | 41cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 1.494cm | 87 dagen | 229cm | 358cm | 61cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 986cm | 58 dagen | 178cm | 254cm | 61cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 815cm | 56 dagen | 120cm | 241cm | 56cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 820cm | 53 dagen | 181cm | 249cm | 56cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 2.113cm | 105 dagen | 255cm | 490cm | 71cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 1.366cm | 72 dagen | 221cm | 343cm | 51cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 1.249cm | 72 dagen | 185cm | 305cm | 58cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 909cm | 59 dagen | 154cm | 211cm | 64cm |
|---|
| Gemiddeld | 1.064cm | 67 dagen | 179cm | 288cm | 57cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 777cm
- Sneeuwdagen
- 60 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 164cm
- Max. diepte dal
- 251cm
- Grootste sneeuwval
- 43cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 673cm
- Sneeuwdagen
- 48 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 167cm
- Max. diepte dal
- 287cm
- Grootste sneeuwval
- 36cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 559cm
- Sneeuwdagen
- 49 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 127cm
- Max. diepte dal
- 201cm
- Grootste sneeuwval
- 46cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 980cm
- Sneeuwdagen
- 65 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 156cm
- Max. diepte dal
- 251cm
- Grootste sneeuwval
- 84cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 1.316cm
- Sneeuwdagen
- 75 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 226cm
- Max. diepte dal
- 378cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 836cm
- Sneeuwdagen
- 67 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 136cm
- Max. diepte dal
- 211cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 1.494cm
- Sneeuwdagen
- 87 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 229cm
- Max. diepte dal
- 358cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 986cm
- Sneeuwdagen
- 58 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 178cm
- Max. diepte dal
- 254cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 815cm
- Sneeuwdagen
- 56 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 120cm
- Max. diepte dal
- 241cm
- Grootste sneeuwval
- 56cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 820cm
- Sneeuwdagen
- 53 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 181cm
- Max. diepte dal
- 249cm
- Grootste sneeuwval
- 56cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 2.113cm
- Sneeuwdagen
- 105 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 255cm
- Max. diepte dal
- 490cm
- Grootste sneeuwval
- 71cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 1.366cm
- Sneeuwdagen
- 72 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 221cm
- Max. diepte dal
- 343cm
- Grootste sneeuwval
- 51cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 1.249cm
- Sneeuwdagen
- 72 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 185cm
- Max. diepte dal
- 305cm
- Grootste sneeuwval
- 58cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 909cm
- Sneeuwdagen
- 59 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 154cm
- Max. diepte dal
- 211cm
- Grootste sneeuwval
- 64cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 1.064cm
- Sneeuwdagen
- 67 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 179cm
- Max. diepte dal
- 288cm
- Grootste sneeuwval
- 57cm
Plan jouw trip