Ski- und Gletscherwelt Zillertal 3000 - Tux-Finkenberg Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Ski- und Gletscherwelt Zillertal 3000 - Tux-Finkenberg deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Ski- und Gletscherwelt Zillertal 3000 - Tux-Finkenberg ontvangt gemiddeld 219cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 17 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Ski- und Gletscherwelt Zillertal 3000 - Tux-Finkenberg in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Ski- und Gletscherwelt Zillertal 3000 - Tux-Finkenberg
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 30cm | 1 dag | | 30cm | 50cm |
|---|
| december | 40cm | 2 dagen | 29cm | 90cm | 40cm |
|---|
| januari | 65cm | 5 dagen | 36cm | 165cm | 70cm |
|---|
| februari | 42cm | 4 dagen | 46cm | 165cm | 50cm |
|---|
| maart | 45cm | 3 dagen | 39cm | 165cm | 50cm |
|---|
| april | 28cm | 3 dagen | 60cm | 150cm | 80cm |
|---|
| mei | 18cm | 2 dagen | | 0cm | 20cm |
|---|
| juni | 0cm | 0 dagen | | 0cm | 0cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 30cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 30cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
december
- Totale sneeuwval
- 40cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 29cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
januari
- Totale sneeuwval
- 65cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 36cm
- Max. diepte dal
- 165cm
- Grootste sneeuwval
- 70cm
februari
- Totale sneeuwval
- 42cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 46cm
- Max. diepte dal
- 165cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
maart
- Totale sneeuwval
- 45cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 39cm
- Max. diepte dal
- 165cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
april
- Totale sneeuwval
- 28cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 60cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
mei
- Totale sneeuwval
- 18cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
juni
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Ski- und Gletscherwelt Zillertal 3000 - Tux-Finkenberg
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 235cm | 18 dagen | 41cm | 70cm | 30cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 215cm | 15 dagen | 20cm | 30cm | 50cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 261cm | 26 dagen | 27cm | 60cm | 50cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 191cm | 27 dagen | 12cm | 30cm | 25cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 30cm | 1 dag | 24cm | 90cm | 30cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 265cm | 11 dagen | 28cm | 70cm | 70cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 340cm | 19 dagen | 60cm | 145cm | 60cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 285cm | 17 dagen | 34cm | 45cm | 35cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 200cm | 11 dagen | 86cm | 165cm | 45cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 230cm | 11 dagen | 79cm | 165cm | 50cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 325cm | 24 dagen | 56cm | 150cm | 80cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 192cm | 12 dagen | 20cm | 55cm | 40cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 25cm | 3 dagen | 17cm | 25cm | 20cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 260cm | 35 dagen | 14cm | 30cm | 25cm |
|---|
| Gemiddeld | 219cm | 17 dagen | 37cm | 81cm | 44cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 235cm
- Sneeuwdagen
- 18 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 41cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 215cm
- Sneeuwdagen
- 15 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 20cm
- Max. diepte dal
- 30cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 261cm
- Sneeuwdagen
- 26 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 27cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 191cm
- Sneeuwdagen
- 27 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 12cm
- Max. diepte dal
- 30cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 30cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 24cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 265cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 28cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 70cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 340cm
- Sneeuwdagen
- 19 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 60cm
- Max. diepte dal
- 145cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 285cm
- Sneeuwdagen
- 17 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 34cm
- Max. diepte dal
- 45cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 200cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 86cm
- Max. diepte dal
- 165cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 230cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 79cm
- Max. diepte dal
- 165cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 325cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 56cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 192cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 20cm
- Max. diepte dal
- 55cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 25cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 17cm
- Max. diepte dal
- 25cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 260cm
- Sneeuwdagen
- 35 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 14cm
- Max. diepte dal
- 30cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 219cm
- Sneeuwdagen
- 17 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 37cm
- Max. diepte dal
- 81cm
- Grootste sneeuwval
- 44cm
Plan jouw trip