Bosco Gurin Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Bosco Gurin deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Bosco Gurin ontvangt gemiddeld 400cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 14 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Bosco Gurin in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Bosco Gurin
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 60cm | 1 dag | 94cm | 220cm | 80cm |
|---|
| december | 93cm | 3 dagen | 80cm | 220cm | 140cm |
|---|
| januari | 118cm | 5 dagen | 84cm | 220cm | 100cm |
|---|
| februari | 97cm | 4 dagen | 107cm | 270cm | 70cm |
|---|
| maart | 97cm | 2 dagen | 112cm | 330cm | 100cm |
|---|
| april | 31cm | 0 dagen | 108cm | 270cm | 200cm |
|---|
| mei | 0cm | 0 dagen | 93cm | 270cm | 0cm |
|---|
| juni | 0cm | 0 dagen | 147cm | 270cm | 0cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 60cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 94cm
- Max. diepte dal
- 220cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
december
- Totale sneeuwval
- 93cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 80cm
- Max. diepte dal
- 220cm
- Grootste sneeuwval
- 140cm
januari
- Totale sneeuwval
- 118cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 84cm
- Max. diepte dal
- 220cm
- Grootste sneeuwval
- 100cm
februari
- Totale sneeuwval
- 97cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 107cm
- Max. diepte dal
- 270cm
- Grootste sneeuwval
- 70cm
maart
- Totale sneeuwval
- 97cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 112cm
- Max. diepte dal
- 330cm
- Grootste sneeuwval
- 100cm
april
- Totale sneeuwval
- 31cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 108cm
- Max. diepte dal
- 270cm
- Grootste sneeuwval
- 200cm
mei
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 93cm
- Max. diepte dal
- 270cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
juni
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 147cm
- Max. diepte dal
- 270cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Bosco Gurin
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 245cm | 14 dagen | 54cm | 70cm | 40cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 620cm | 24 dagen | 131cm | 330cm | 140cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 305cm | 16 dagen | 97cm | 130cm | 80cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 270cm | 11 dagen | 66cm | 160cm | 100cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 338cm | 13 dagen | 76cm | 140cm | 100cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 760cm | 26 dagen | 167cm | 230cm | 75cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 388cm | 14 dagen | 84cm | 160cm | 60cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 690cm | 13 dagen | 150cm | 220cm | 100cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 590cm | 15 dagen | 96cm | 190cm | 100cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 60cm | 4 dagen | 26cm | 30cm | 25cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 3cm | 2 dagen | 27cm | 65cm | 2cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 663cm | 13 dagen | 176cm | 270cm | 200cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 258cm | 12 dagen | 78cm | 110cm | 45cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 398cm | 14 dagen | 75cm | 180cm | 85cm |
|---|
| Gemiddeld | 400cm | 14 dagen | 94cm | 164cm | 83cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 245cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 54cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 620cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 131cm
- Max. diepte dal
- 330cm
- Grootste sneeuwval
- 140cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 305cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 97cm
- Max. diepte dal
- 130cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 270cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 66cm
- Max. diepte dal
- 160cm
- Grootste sneeuwval
- 100cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 338cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 76cm
- Max. diepte dal
- 140cm
- Grootste sneeuwval
- 100cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 760cm
- Sneeuwdagen
- 26 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 167cm
- Max. diepte dal
- 230cm
- Grootste sneeuwval
- 75cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 388cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 84cm
- Max. diepte dal
- 160cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 690cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 150cm
- Max. diepte dal
- 220cm
- Grootste sneeuwval
- 100cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 590cm
- Sneeuwdagen
- 15 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 96cm
- Max. diepte dal
- 190cm
- Grootste sneeuwval
- 100cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 60cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 26cm
- Max. diepte dal
- 30cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 3cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 27cm
- Max. diepte dal
- 65cm
- Grootste sneeuwval
- 2cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 663cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 176cm
- Max. diepte dal
- 270cm
- Grootste sneeuwval
- 200cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 258cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 78cm
- Max. diepte dal
- 110cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 398cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 75cm
- Max. diepte dal
- 180cm
- Grootste sneeuwval
- 85cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 400cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 94cm
- Max. diepte dal
- 164cm
- Grootste sneeuwval
- 83cm