Gautefall Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Gautefall deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Gautefall ontvangt gemiddeld 152cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 18 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Gautefall in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Gautefall
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| december | 48cm | 4 dagen | 46cm | 80cm | 55cm |
|---|
| januari | 102cm | 10 dagen | 58cm | 100cm | 45cm |
|---|
| februari | 43cm | 7 dagen | 78cm | 150cm | 30cm |
|---|
| maart | 35cm | 5 dagen | 84cm | 150cm | 25cm |
|---|
| april | 1.7cm | 1 dag | 67cm | 150cm | 3cm |
|---|
december
- Totale sneeuwval
- 48cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 46cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 55cm
januari
- Totale sneeuwval
- 102cm
- Sneeuwdagen
- 10 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 58cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
februari
- Totale sneeuwval
- 43cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 78cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
maart
- Totale sneeuwval
- 35cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 84cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
april
- Totale sneeuwval
- 1.7cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 67cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 3cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Gautefall
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 291cm | 36 dagen | 70cm | 80cm | 55cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 533cm | 58 dagen | 72cm | 120cm | 40cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 222cm | 36 dagen | 51cm | 60cm | 30cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 30cm | 4 dagen | 67cm | 95cm | 15cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 111cm | 14 dagen | 51cm | 70cm | 25cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 162cm | 8 dagen | 99cm | 150cm | 45cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 107cm | 13 dagen | 63cm | 80cm | 15cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 32cm | 4 dagen | 75cm | 90cm | 22cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 10cm | 2 dagen | | 0cm | 7cm |
|---|
| 2024 — Tot nu | 20cm | 2 dagen | 28cm | 30cm | 10cm |
|---|
| Gemiddeld | 152cm | 18 dagen | 58cm | 78cm | 27cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 291cm
- Sneeuwdagen
- 36 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 70cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 55cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 533cm
- Sneeuwdagen
- 58 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 72cm
- Max. diepte dal
- 120cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 222cm
- Sneeuwdagen
- 36 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 51cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 30cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 67cm
- Max. diepte dal
- 95cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 111cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 51cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 162cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 99cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 107cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 63cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 32cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 75cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 22cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 10cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 7cm
2024 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 20cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 28cm
- Max. diepte dal
- 30cm
- Grootste sneeuwval
- 10cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 152cm
- Sneeuwdagen
- 18 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 58cm
- Max. diepte dal
- 78cm
- Grootste sneeuwval
- 27cm