Reiteralm - Pichl - Mandling Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Reiteralm - Pichl - Mandling deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Reiteralm - Pichl - Mandling ontvangt gemiddeld 118cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 13 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Reiteralm - Pichl - Mandling in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Reiteralm - Pichl - Mandling
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 12cm | 1 dag | 24cm | 40cm | 20cm |
|---|
| december | 26cm | 3 dagen | 41cm | 80cm | 30cm |
|---|
| januari | 33cm | 4 dagen | 59cm | 150cm | 40cm |
|---|
| februari | 23cm | 2 dagen | 84cm | 150cm | 40cm |
|---|
| maart | 32cm | 3 dagen | 67cm | 120cm | 30cm |
|---|
| april | 5cm | 1 dag | 48cm | 90cm | 10cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 12cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 24cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
december
- Totale sneeuwval
- 26cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 41cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
januari
- Totale sneeuwval
- 33cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 59cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
februari
- Totale sneeuwval
- 23cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 84cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
maart
- Totale sneeuwval
- 32cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 67cm
- Max. diepte dal
- 120cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
april
- Totale sneeuwval
- 5cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 48cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 10cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Reiteralm - Pichl - Mandling
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 80cm | 7 dagen | 71cm | 120cm | 20cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 35cm | 4 dagen | 49cm | 80cm | 10cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 45cm | 4 dagen | 65cm | 110cm | 20cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 30cm | 3 dagen | 61cm | 90cm | 20cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 80cm | 8 dagen | 75cm | 90cm | 20cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 135cm | 21 dagen | 60cm | 90cm | 10cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 358cm | 26 dagen | 87cm | 140cm | 40cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 156cm | 17 dagen | 51cm | 80cm | 40cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 225cm | 17 dagen | 103cm | 150cm | 30cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 104cm | 22 dagen | 51cm | 80cm | 20cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 138cm | 16 dagen | 51cm | 70cm | 30cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 204cm | 25 dagen | 54cm | 120cm | 40cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 25cm | 3 dagen | 48cm | 60cm | 10cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 30cm | 4 dagen | 40cm | 40cm | 10cm |
|---|
| Gemiddeld | 118cm | 13 dagen | 62cm | 95cm | 23cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 80cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 71cm
- Max. diepte dal
- 120cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 35cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 49cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 10cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 45cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 65cm
- Max. diepte dal
- 110cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 30cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 61cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 80cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 75cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 135cm
- Sneeuwdagen
- 21 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 60cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 10cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 358cm
- Sneeuwdagen
- 26 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 87cm
- Max. diepte dal
- 140cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 156cm
- Sneeuwdagen
- 17 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 51cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 225cm
- Sneeuwdagen
- 17 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 103cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 104cm
- Sneeuwdagen
- 22 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 51cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 138cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 51cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 204cm
- Sneeuwdagen
- 25 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 54cm
- Max. diepte dal
- 120cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 25cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 48cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 10cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 30cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 40cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 10cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 118cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 62cm
- Max. diepte dal
- 95cm
- Grootste sneeuwval
- 23cm
Plan jouw trip