Skipassen Savoie

Lift Ticket Prices for Ski Resorts in Savoie

Wat kost een skipas in Savoie? Bekijk dag- en seizoensprijzen voor volwassenen en kinderen, waar beschikbaar. Prijzen worden geleverd door de skigebieden en kunnen wijzigen. Bezoek de site van het resort voor actuele info en aanbiedingen.

Skipas Savoie

*Alle prijzen in €

Naam gebiedSeizoenspas VolwasseneSeizoenspas KindDagpas VolwasseneDagpas KindKoop online
Aillons Margeriaz365.0024.0029.5025.50-
Albiez Montrond492.00297.0032.0027.00-
Areches Beaufort485.00388.0041.0034.00-
Aussois784.00628.0037.9031.90-
Bessans111.0068.0012.509.50-
Bonneval sur Arc700.00560.0029.8024.50-
Bramans--0.000.00-
Brides les Bains1,322.00-66.60--
Champagny en Vanoise629.00503.0061.0049.00-
Courchevel1,620.00-72.0059.00-
Crest Voland Cohennoz732.00585.0039.5031.50-
Doucy810.00660.0058.5048.00-
Flumet - St Nicolas la Chapelle569.00454.0040.5032.40-
La Chèvrerie700.00560.008.500.00-
La Giettaz890.00756.5052.5045.00-
La Norma416.00333.0042.5035.20Koop online
La Plagne759.00608.0068.0055.00-
La Rosière 1850796.00597.0058.0043.50-
La Tania1,225.00858.0068.0054.00-
La Toussuire1,521.001,230.0060.5049.00-
Le Corbier760.50615.0059.3049.00-
Le Désert d'Entremont118.0079.0014.5011.50-
Les Arcs Bourg St Maurice750.00600.0078.0063.00Koop online
Les Bottières627.00521.0049.2039.80-
Les Karellis520.00295.0032.0029.50Koop online
Les Menuires1,620.00-64.0069.00Koop online
Les Saisies846.00761.0046.2037.80Koop online
Montchavin - La Plagne759.00608.0072.0058.00-
Méribel1,620.001,134.0059.9049.10-
Notre Dame de Bellecombe797.00637.0050.0040.00-
Orelle1,105.00-56.0044.80-
Peisey-Vallandry999.00799.0054.0044.00-
Pralognan la Vanoise489.00399.0041.0034.00-
Saint Martin de Belleville1,550.00-64.00-Koop online
Sainte Foy Tarentaise714.00643.0040.0036.00-
Savoie Grand Revard235.0024.0025.508.00-
St Colomban des Villards1,254.001,042.0058.1047.00-
St François Longchamp825.00672.0050.5042.00-
St Jean d'Arves1.001.0059.3048.00Koop online
St Sorlin d'Arves1.001.0059.3048.00-
Tignes1,130.00-57.0048.00-
Val Cenis440.00353.0049.5041.00-
Val Thorens1,310.00917.0073.5060.20-
Val d'Isère908.000.0075.000.00-
Valfréjus416.00333.0042.5035.20Koop online
Valloire1,098.00933.0054.9046.40Koop online
Valmeinier1,098.00933.0052.3044.20-
Valmorel825.00672.0058.5048.00-

Disclaimer: Skipasprijzen worden rechtstreeks aan OnTheSnow.com verstrekt door de skigebieden, die verantwoordelijk zijn voor hun juistheid. Dagprijzen kunnen wijzigen. Neem contact op met het gebied voor updates.

Savoie Informatie over seizoenspassen en dagpassen

Savoie Informatie over seizoenspassen

Hoe vaak ben je van plan om te gaan skiën in Savoie? Zelfs als je slechts een paar dagen gaat, is een seizoenspas vaak de voordeligste keuze. Zo'n pas is meestal al terugverdiend na een paar dagen. Voor fanatieke wintersporters is het een koopje. Er zijn verschillende seizoenspassen beschikbaar.

Seizoenspashouders krijgen de beste prijzen en veel extra voordelen.

Savoie Dagkaarteninformatie

Dagkaarten voor het skiseizoen 2026–2027 variëren op basis van datum, leeftijd en aantal dagen. Boek vroeg voor de beste prijzen tijdens het hoogseizoen. Ook de prijzen aan het einde van het seizoen zijn vaak voordeliger.

Waar liftkaarten kopen?

Liftkaarten kunnen online gekocht worden via de website van het skigebied of ter plaatse aan het loket. Bel de skiresort voor meer informatie.

Aanbiedingen

Liftkaarten vooraf kopen is de beste manier om geld te besparen. Veel skigebieden hebben een speciale pagina met deals voor tickets, accommodatie, winkels en meer.

Plan jouw trip