Rosa Khutor Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Rosa Khutor deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Rosa Khutor ontvangt gemiddeld 101cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 7 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Rosa Khutor in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Rosa Khutor
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| december | | dagen | 40cm | 91cm | 48cm |
|---|
| januari | 40cm | 3 dagen | 71cm | 190cm | 20cm |
|---|
| februari | | dagen | 90cm | 190cm | 60cm |
|---|
| maart | 15cm | 2 dagen | 75cm | 190cm | 94cm |
|---|
| april | 0cm | 0 dagen | 60cm | 125cm | 40cm |
|---|
december
- Totale sneeuwval
- Sneeuwdagen
- dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 40cm
- Max. diepte dal
- 91cm
- Grootste sneeuwval
- 48cm
januari
- Totale sneeuwval
- 40cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 71cm
- Max. diepte dal
- 190cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
februari
- Totale sneeuwval
- Sneeuwdagen
- dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 90cm
- Max. diepte dal
- 190cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
maart
- Totale sneeuwval
- 15cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 75cm
- Max. diepte dal
- 190cm
- Grootste sneeuwval
- 94cm
april
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 60cm
- Max. diepte dal
- 125cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Rosa Khutor
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2016 — 2017 | 15cm | 2 dagen | 100cm | 100cm | 10cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 60cm | 6 dagen | 41cm | 60cm | 20cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 125cm | 13 dagen | 124cm | 190cm | 20cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 250cm | 14 dagen | 31cm | 40cm | 60cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 144cm | 2 dagen | 88cm | 190cm | 94cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 56cm | 4 dagen | 71cm | 142cm | 29cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 57cm | 3 dagen | 72cm | 135cm | 48cm |
|---|
| Gemiddeld | 101cm | 7 dagen | 76cm | 123cm | 41cm |
|---|
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 15cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 100cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 10cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 60cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 41cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 125cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 124cm
- Max. diepte dal
- 190cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 250cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 31cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 144cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 88cm
- Max. diepte dal
- 190cm
- Grootste sneeuwval
- 94cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 56cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 71cm
- Max. diepte dal
- 142cm
- Grootste sneeuwval
- 29cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 57cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 72cm
- Max. diepte dal
- 135cm
- Grootste sneeuwval
- 48cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 101cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 76cm
- Max. diepte dal
- 123cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm