Mont Ste-Marie Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Mont Ste-Marie deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Mont Ste-Marie ontvangt gemiddeld 166cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 24 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Mont Ste-Marie in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Mont Ste-Marie
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| december | 25cm | 4 dagen | 23cm | 80cm | 40cm |
|---|
| januari | 55cm | 8 dagen | 32cm | 86cm | 55cm |
|---|
| februari | 60cm | 8 dagen | 35cm | 145cm | 25cm |
|---|
| maart | 26cm | 3 dagen | 40cm | 145cm | 30cm |
|---|
| april | 0.6cm | 0 dagen | 39cm | 89cm | 5cm |
|---|
december
- Totale sneeuwval
- 25cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 23cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
januari
- Totale sneeuwval
- 55cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 32cm
- Max. diepte dal
- 86cm
- Grootste sneeuwval
- 55cm
februari
- Totale sneeuwval
- 60cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 35cm
- Max. diepte dal
- 145cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
maart
- Totale sneeuwval
- 26cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 40cm
- Max. diepte dal
- 145cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
april
- Totale sneeuwval
- 0.6cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 39cm
- Max. diepte dal
- 89cm
- Grootste sneeuwval
- 5cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Mont Ste-Marie
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 37cm | 5 dagen | 41cm | 80cm | 20cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 117cm | 23 dagen | 38cm | 38cm | 15cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 117cm | 22 dagen | 31cm | 40cm | 15cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 223cm | 18 dagen | 51cm | 53cm | 40cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 219cm | 28 dagen | 7cm | 53cm | 30cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 169cm | 25 dagen | 6cm | 6cm | 20cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 319cm | 31 dagen | 12cm | 12cm | 55cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 190cm | 22 dagen | 20cm | 20cm | 20cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 88cm | 16 dagen | 29cm | 105cm | 20cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 152cm | 20 dagen | 78cm | 145cm | 26cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 204cm | 25 dagen | 64cm | 86cm | 25cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 80cm | 13 dagen | 25cm | 40cm | 25cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 184cm | 36 dagen | | 0cm | 25cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 224cm | 44 dagen | | 0cm | 15cm |
|---|
| Gemiddeld | 166cm | 24 dagen | 29cm | 49cm | 26cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 37cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 41cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 117cm
- Sneeuwdagen
- 23 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 38cm
- Max. diepte dal
- 38cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 117cm
- Sneeuwdagen
- 22 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 31cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 223cm
- Sneeuwdagen
- 18 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 51cm
- Max. diepte dal
- 53cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 219cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 7cm
- Max. diepte dal
- 53cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 169cm
- Sneeuwdagen
- 25 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 6cm
- Max. diepte dal
- 6cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 319cm
- Sneeuwdagen
- 31 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 12cm
- Max. diepte dal
- 12cm
- Grootste sneeuwval
- 55cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 190cm
- Sneeuwdagen
- 22 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 20cm
- Max. diepte dal
- 20cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 88cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 29cm
- Max. diepte dal
- 105cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 152cm
- Sneeuwdagen
- 20 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 78cm
- Max. diepte dal
- 145cm
- Grootste sneeuwval
- 26cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 204cm
- Sneeuwdagen
- 25 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 64cm
- Max. diepte dal
- 86cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 80cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 25cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 184cm
- Sneeuwdagen
- 36 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 224cm
- Sneeuwdagen
- 44 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 166cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 29cm
- Max. diepte dal
- 49cm
- Grootste sneeuwval
- 26cm