Prato Nevoso - Mondolè Ski Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Prato Nevoso - Mondolè Ski deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Prato Nevoso - Mondolè Ski ontvangt gemiddeld 195cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 13 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Prato Nevoso - Mondolè Ski in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Prato Nevoso - Mondolè Ski
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 62cm | 4 dagen | 64cm | 140cm | 70cm |
|---|
| december | 40cm | 2 dagen | 55cm | 150cm | 80cm |
|---|
| januari | 33cm | 3 dagen | 60cm | 180cm | 60cm |
|---|
| februari | 66cm | 3 dagen | 79cm | 200cm | 100cm |
|---|
| maart | 37cm | 4 dagen | 102cm | 230cm | 100cm |
|---|
| april | 6cm | 1 dag | 106cm | 230cm | 20cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 62cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 64cm
- Max. diepte dal
- 140cm
- Grootste sneeuwval
- 70cm
december
- Totale sneeuwval
- 40cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 55cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
januari
- Totale sneeuwval
- 33cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 60cm
- Max. diepte dal
- 180cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
februari
- Totale sneeuwval
- 66cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 79cm
- Max. diepte dal
- 200cm
- Grootste sneeuwval
- 100cm
maart
- Totale sneeuwval
- 37cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 102cm
- Max. diepte dal
- 230cm
- Grootste sneeuwval
- 100cm
april
- Totale sneeuwval
- 6cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 106cm
- Max. diepte dal
- 230cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Prato Nevoso - Mondolè Ski
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 7cm | 2 dagen | 83cm | 190cm | 5cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 80cm | 4 dagen | 152cm | 230cm | 40cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 320cm | 7 dagen | 62cm | 180cm | 100cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 310cm | 7 dagen | 50cm | 190cm | 100cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 190cm | 10 dagen | 47cm | 100cm | 50cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 340cm | 16 dagen | 111cm | 220cm | 60cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 94cm | 5 dagen | 42cm | 100cm | 60cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 192cm | 11 dagen | 106cm | 150cm | 70cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 161cm | 15 dagen | 38cm | 60cm | 30cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 127cm | 13 dagen | 66cm | 100cm | 60cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 198cm | 18 dagen | 46cm | 130cm | 40cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 123cm | 25 dagen | 25cm | 40cm | 20cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 385cm | 28 dagen | 103cm | 190cm | 80cm |
|---|
| Gemiddeld | 195cm | 13 dagen | 72cm | 145cm | 55cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 7cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 83cm
- Max. diepte dal
- 190cm
- Grootste sneeuwval
- 5cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 80cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 152cm
- Max. diepte dal
- 230cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 320cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 62cm
- Max. diepte dal
- 180cm
- Grootste sneeuwval
- 100cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 310cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 50cm
- Max. diepte dal
- 190cm
- Grootste sneeuwval
- 100cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 190cm
- Sneeuwdagen
- 10 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 47cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 340cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 111cm
- Max. diepte dal
- 220cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 94cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 42cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 192cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 106cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 70cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 161cm
- Sneeuwdagen
- 15 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 38cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 127cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 66cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 198cm
- Sneeuwdagen
- 18 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 46cm
- Max. diepte dal
- 130cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 123cm
- Sneeuwdagen
- 25 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 25cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 385cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 103cm
- Max. diepte dal
- 190cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 195cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 72cm
- Max. diepte dal
- 145cm
- Grootste sneeuwval
- 55cm
Plan jouw trip