Artesina - Mondolè ski Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Artesina - Mondolè ski deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Artesina - Mondolè ski ontvangt gemiddeld 307cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 11 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Artesina - Mondolè ski in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Artesina - Mondolè ski
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 115cm | 4 dagen | 66cm | 150cm | 60cm |
|---|
| december | 73cm | 2 dagen | 58cm | 210cm | 130cm |
|---|
| januari | 58cm | 2 dagen | 63cm | 210cm | 80cm |
|---|
| februari | 96cm | 3 dagen | 99cm | 280cm | 150cm |
|---|
| maart | 68cm | 3 dagen | 113cm | 290cm | 130cm |
|---|
| april | 0cm | 0 dagen | 94cm | 220cm | 20cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 115cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 66cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
december
- Totale sneeuwval
- 73cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 58cm
- Max. diepte dal
- 210cm
- Grootste sneeuwval
- 130cm
januari
- Totale sneeuwval
- 58cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 63cm
- Max. diepte dal
- 210cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
februari
- Totale sneeuwval
- 96cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 99cm
- Max. diepte dal
- 280cm
- Grootste sneeuwval
- 150cm
maart
- Totale sneeuwval
- 68cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 113cm
- Max. diepte dal
- 290cm
- Grootste sneeuwval
- 130cm
april
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 94cm
- Max. diepte dal
- 220cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Artesina - Mondolè ski
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 40cm | 1 dag | 79cm | 150cm | 40cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 210cm | 8 dagen | 120cm | 180cm | 80cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 310cm | 8 dagen | 68cm | 180cm | 80cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 380cm | 7 dagen | 58cm | 270cm | 150cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 365cm | 13 dagen | 62cm | 120cm | 70cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 630cm | 21 dagen | 142cm | 290cm | 110cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 182cm | 8 dagen | 47cm | 120cm | 70cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 365cm | 12 dagen | 77cm | 150cm | 80cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 91cm | 6 dagen | 38cm | 60cm | 30cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 325cm | 12 dagen | 72cm | 180cm | 80cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 312cm | 8 dagen | 48cm | 130cm | 50cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 140cm | 12 dagen | 39cm | 80cm | 30cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 635cm | 18 dagen | 137cm | 210cm | 130cm |
|---|
| Gemiddeld | 307cm | 11 dagen | 76cm | 164cm | 77cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 40cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 79cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 210cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 120cm
- Max. diepte dal
- 180cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 310cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 68cm
- Max. diepte dal
- 180cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 380cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 58cm
- Max. diepte dal
- 270cm
- Grootste sneeuwval
- 150cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 365cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 62cm
- Max. diepte dal
- 120cm
- Grootste sneeuwval
- 70cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 630cm
- Sneeuwdagen
- 21 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 142cm
- Max. diepte dal
- 290cm
- Grootste sneeuwval
- 110cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 182cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 47cm
- Max. diepte dal
- 120cm
- Grootste sneeuwval
- 70cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 365cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 77cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 91cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 38cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 325cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 72cm
- Max. diepte dal
- 180cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 312cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 48cm
- Max. diepte dal
- 130cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 140cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 39cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 635cm
- Sneeuwdagen
- 18 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 137cm
- Max. diepte dal
- 210cm
- Grootste sneeuwval
- 130cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 307cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 76cm
- Max. diepte dal
- 164cm
- Grootste sneeuwval
- 77cm
Plan jouw trip