Timberline Lodge Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Timberline Lodge deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Timberline Lodge ontvangt gemiddeld 1039cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 78 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Timberline Lodge in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Timberline Lodge
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 105cm | 8 dagen | 56cm | 130cm | 51cm |
|---|
| december | 214cm | 16 dagen | 119cm | 310cm | 74cm |
|---|
| januari | 180cm | 14 dagen | 197cm | 333cm | 61cm |
|---|
| februari | 217cm | 14 dagen | 239cm | 472cm | 76cm |
|---|
| maart | 186cm | 14 dagen | 305cm | 488cm | 71cm |
|---|
| april | 159cm | 12 dagen | 320cm | 485cm | 66cm |
|---|
| mei | 41cm | 4 dagen | 271cm | 445cm | 33cm |
|---|
| juni | 14cm | 2 dagen | 149cm | 287cm | 18cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 105cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 56cm
- Max. diepte dal
- 130cm
- Grootste sneeuwval
- 51cm
december
- Totale sneeuwval
- 214cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 119cm
- Max. diepte dal
- 310cm
- Grootste sneeuwval
- 74cm
januari
- Totale sneeuwval
- 180cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 197cm
- Max. diepte dal
- 333cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
februari
- Totale sneeuwval
- 217cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 239cm
- Max. diepte dal
- 472cm
- Grootste sneeuwval
- 76cm
maart
- Totale sneeuwval
- 186cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 305cm
- Max. diepte dal
- 488cm
- Grootste sneeuwval
- 71cm
april
- Totale sneeuwval
- 159cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 320cm
- Max. diepte dal
- 485cm
- Grootste sneeuwval
- 66cm
mei
- Totale sneeuwval
- 41cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 271cm
- Max. diepte dal
- 445cm
- Grootste sneeuwval
- 33cm
juni
- Totale sneeuwval
- 14cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 149cm
- Max. diepte dal
- 287cm
- Grootste sneeuwval
- 18cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Timberline Lodge
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 1.105cm | 85 dagen | 307cm | 424cm | 51cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 1.031cm | 82 dagen | 148cm | 307cm | 41cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 551cm | 55 dagen | 60cm | 71cm | 30cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 1.153cm | 78 dagen | 239cm | 396cm | 74cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 1.379cm | 94 dagen | 220cm | 328cm | 48cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 1.123cm | 81 dagen | 229cm | 460cm | 46cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 932cm | 71 dagen | 228cm | 381cm | 56cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 744cm | 64 dagen | 221cm | 368cm | 38cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 587cm | 50 dagen | 253cm | 488cm | 36cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 1.082cm | 77 dagen | 286cm | 445cm | 61cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 1.593cm | 110 dagen | 228cm | 485cm | 66cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 1.308cm | 89 dagen | 192cm | 391cm | 76cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 1.201cm | 87 dagen | | 127cm | 66cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 754cm | 58 dagen | | 10cm | 71cm |
|---|
| Gemiddeld | 1.039cm | 78 dagen | 187cm | 335cm | 55cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 1.105cm
- Sneeuwdagen
- 85 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 307cm
- Max. diepte dal
- 424cm
- Grootste sneeuwval
- 51cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 1.031cm
- Sneeuwdagen
- 82 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 148cm
- Max. diepte dal
- 307cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 551cm
- Sneeuwdagen
- 55 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 60cm
- Max. diepte dal
- 71cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 1.153cm
- Sneeuwdagen
- 78 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 239cm
- Max. diepte dal
- 396cm
- Grootste sneeuwval
- 74cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 1.379cm
- Sneeuwdagen
- 94 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 220cm
- Max. diepte dal
- 328cm
- Grootste sneeuwval
- 48cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 1.123cm
- Sneeuwdagen
- 81 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 229cm
- Max. diepte dal
- 460cm
- Grootste sneeuwval
- 46cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 932cm
- Sneeuwdagen
- 71 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 228cm
- Max. diepte dal
- 381cm
- Grootste sneeuwval
- 56cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 744cm
- Sneeuwdagen
- 64 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 221cm
- Max. diepte dal
- 368cm
- Grootste sneeuwval
- 38cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 587cm
- Sneeuwdagen
- 50 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 253cm
- Max. diepte dal
- 488cm
- Grootste sneeuwval
- 36cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 1.082cm
- Sneeuwdagen
- 77 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 286cm
- Max. diepte dal
- 445cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 1.593cm
- Sneeuwdagen
- 110 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 228cm
- Max. diepte dal
- 485cm
- Grootste sneeuwval
- 66cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 1.308cm
- Sneeuwdagen
- 89 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 192cm
- Max. diepte dal
- 391cm
- Grootste sneeuwval
- 76cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 1.201cm
- Sneeuwdagen
- 87 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 127cm
- Grootste sneeuwval
- 66cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 754cm
- Sneeuwdagen
- 58 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 10cm
- Grootste sneeuwval
- 71cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 1.039cm
- Sneeuwdagen
- 78 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 187cm
- Max. diepte dal
- 335cm
- Grootste sneeuwval
- 55cm
Plan jouw trip