Anthony Lakes Mountain Resort Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Anthony Lakes Mountain Resort deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Anthony Lakes Mountain Resort ontvangt gemiddeld 341cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 35 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Anthony Lakes Mountain Resort in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Anthony Lakes Mountain Resort
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 72cm | 5 dagen | 50cm | 51cm | 33cm |
|---|
| december | 82cm | 8 dagen | 80cm | 140cm | 46cm |
|---|
| januari | 94cm | 9 dagen | 113cm | 178cm | 46cm |
|---|
| februari | 89cm | 9 dagen | 147cm | 221cm | 53cm |
|---|
| maart | 71cm | 7 dagen | 173cm | 239cm | 25cm |
|---|
| april | 19cm | 3 dagen | 183cm | 272cm | 15cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 72cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 50cm
- Max. diepte dal
- 51cm
- Grootste sneeuwval
- 33cm
december
- Totale sneeuwval
- 82cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 80cm
- Max. diepte dal
- 140cm
- Grootste sneeuwval
- 46cm
januari
- Totale sneeuwval
- 94cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 113cm
- Max. diepte dal
- 178cm
- Grootste sneeuwval
- 46cm
februari
- Totale sneeuwval
- 89cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 147cm
- Max. diepte dal
- 221cm
- Grootste sneeuwval
- 53cm
maart
- Totale sneeuwval
- 71cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 173cm
- Max. diepte dal
- 239cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
april
- Totale sneeuwval
- 19cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 183cm
- Max. diepte dal
- 272cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Anthony Lakes Mountain Resort
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 566cm | 43 dagen | 155cm | 198cm | 46cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 340cm | 40 dagen | 112cm | 160cm | 20cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 193cm | 24 dagen | 107cm | 127cm | 25cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 325cm | 35 dagen | 151cm | 216cm | 38cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 183cm | 21 dagen | 116cm | 145cm | 18cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 333cm | 30 dagen | 118cm | 168cm | 33cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 307cm | 31 dagen | 132cm | 216cm | 53cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 371cm | 30 dagen | 156cm | 221cm | 41cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 170cm | 27 dagen | 106cm | 203cm | 23cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 315cm | 28 dagen | 136cm | 163cm | 38cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 617cm | 56 dagen | 138cm | 272cm | 33cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 472cm | 47 dagen | 81cm | 160cm | 30cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 394cm | 47 dagen | | 51cm | 20cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 185cm | 22 dagen | | 0cm | 25cm |
|---|
| Gemiddeld | 341cm | 35 dagen | 108cm | 165cm | 32cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 566cm
- Sneeuwdagen
- 43 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 155cm
- Max. diepte dal
- 198cm
- Grootste sneeuwval
- 46cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 340cm
- Sneeuwdagen
- 40 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 112cm
- Max. diepte dal
- 160cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 193cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 107cm
- Max. diepte dal
- 127cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 325cm
- Sneeuwdagen
- 35 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 151cm
- Max. diepte dal
- 216cm
- Grootste sneeuwval
- 38cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 183cm
- Sneeuwdagen
- 21 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 116cm
- Max. diepte dal
- 145cm
- Grootste sneeuwval
- 18cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 333cm
- Sneeuwdagen
- 30 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 118cm
- Max. diepte dal
- 168cm
- Grootste sneeuwval
- 33cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 307cm
- Sneeuwdagen
- 31 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 132cm
- Max. diepte dal
- 216cm
- Grootste sneeuwval
- 53cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 371cm
- Sneeuwdagen
- 30 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 156cm
- Max. diepte dal
- 221cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 170cm
- Sneeuwdagen
- 27 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 106cm
- Max. diepte dal
- 203cm
- Grootste sneeuwval
- 23cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 315cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 136cm
- Max. diepte dal
- 163cm
- Grootste sneeuwval
- 38cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 617cm
- Sneeuwdagen
- 56 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 138cm
- Max. diepte dal
- 272cm
- Grootste sneeuwval
- 33cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 472cm
- Sneeuwdagen
- 47 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 81cm
- Max. diepte dal
- 160cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 394cm
- Sneeuwdagen
- 47 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 51cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 185cm
- Sneeuwdagen
- 22 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 341cm
- Sneeuwdagen
- 35 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 108cm
- Max. diepte dal
- 165cm
- Grootste sneeuwval
- 32cm
Plan jouw trip