Mt St Louis-Moonstone Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Mt St Louis-Moonstone deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Mt St Louis-Moonstone ontvangt gemiddeld 135cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 24 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Mt St Louis-Moonstone in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Mt St Louis-Moonstone
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 0cm | 0 dagen | 23cm | 30cm | 8cm |
|---|
| december | 32cm | 6 dagen | 36cm | 80cm | 25cm |
|---|
| januari | 65cm | 11 dagen | 61cm | 95cm | 40cm |
|---|
| februari | 45cm | 6 dagen | 84cm | 125cm | 34cm |
|---|
| maart | 12cm | 4 dagen | 74cm | 125cm | 15cm |
|---|
| april | | dagen | 70cm | 80cm | 0cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 23cm
- Max. diepte dal
- 30cm
- Grootste sneeuwval
- 8cm
december
- Totale sneeuwval
- 32cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 36cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
januari
- Totale sneeuwval
- 65cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 61cm
- Max. diepte dal
- 95cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
februari
- Totale sneeuwval
- 45cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 84cm
- Max. diepte dal
- 125cm
- Grootste sneeuwval
- 34cm
maart
- Totale sneeuwval
- 12cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 74cm
- Max. diepte dal
- 125cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
april
- Totale sneeuwval
- Sneeuwdagen
- dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 70cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Mt St Louis-Moonstone
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 76cm | 8 dagen | 56cm | 90cm | 25cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 342cm | 49 dagen | 76cm | 95cm | 30cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 223cm | 39 dagen | 80cm | 125cm | 25cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 96cm | 22 dagen | 50cm | 80cm | 15cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 19cm | 19 dagen | 62cm | 95cm | 1cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 64cm | 24 dagen | 64cm | 85cm | 25cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 182cm | 37 dagen | 60cm | 85cm | 20cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 0cm | 0 dagen | 87cm | 95cm | 0cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 6cm | 3 dagen | 50cm | 70cm | 3cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 113cm | 19 dagen | 70cm | 90cm | 19cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 84cm | 14 dagen | 62cm | 80cm | 16cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 100cm | 28 dagen | 47cm | 80cm | 11cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 196cm | 16 dagen | 71cm | 105cm | 34cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 378cm | 54 dagen | 71cm | 90cm | 40cm |
|---|
| Gemiddeld | 135cm | 24 dagen | 65cm | 91cm | 19cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 76cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 56cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 342cm
- Sneeuwdagen
- 49 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 76cm
- Max. diepte dal
- 95cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 223cm
- Sneeuwdagen
- 39 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 80cm
- Max. diepte dal
- 125cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 96cm
- Sneeuwdagen
- 22 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 50cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 19cm
- Sneeuwdagen
- 19 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 62cm
- Max. diepte dal
- 95cm
- Grootste sneeuwval
- 1cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 64cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 64cm
- Max. diepte dal
- 85cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 182cm
- Sneeuwdagen
- 37 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 60cm
- Max. diepte dal
- 85cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 87cm
- Max. diepte dal
- 95cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 6cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 50cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 3cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 113cm
- Sneeuwdagen
- 19 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 70cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 19cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 84cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 62cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 16cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 100cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 47cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 11cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 196cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 71cm
- Max. diepte dal
- 105cm
- Grootste sneeuwval
- 34cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 378cm
- Sneeuwdagen
- 54 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 71cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 135cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 65cm
- Max. diepte dal
- 91cm
- Grootste sneeuwval
- 19cm