Antoine Mountain Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Antoine Mountain deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Antoine Mountain ontvangt gemiddeld 156cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 20 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Antoine Mountain in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Antoine Mountain
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| december | 37cm | 4 dagen | 56cm | 98cm | 25cm |
|---|
| januari | 81cm | 9 dagen | 104cm | 318cm | 64cm |
|---|
| februari | 56cm | 8 dagen | 130cm | 368cm | 38cm |
|---|
| maart | 29cm | 4 dagen | 121cm | 368cm | 20cm |
|---|
december
- Totale sneeuwval
- 37cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 56cm
- Max. diepte dal
- 98cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
januari
- Totale sneeuwval
- 81cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 104cm
- Max. diepte dal
- 318cm
- Grootste sneeuwval
- 64cm
februari
- Totale sneeuwval
- 56cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 130cm
- Max. diepte dal
- 368cm
- Grootste sneeuwval
- 38cm
maart
- Totale sneeuwval
- 29cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 121cm
- Max. diepte dal
- 368cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Antoine Mountain
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2019 — 2020 | 371cm | 28 dagen | 333cm | 368cm | 64cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 0cm | 0 dagen | 67cm | 114cm | 0cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 150cm | 18 dagen | 59cm | 71cm | 20cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 256cm | 32 dagen | 66cm | 81cm | 25cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 66cm | 12 dagen | 47cm | 65cm | 17cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 75cm | 16 dagen | 52cm | 70cm | 15cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 172cm | 31 dagen | 124cm | 140cm | 20cm |
|---|
| Gemiddeld | 156cm | 20 dagen | 107cm | 130cm | 23cm |
|---|
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 371cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 333cm
- Max. diepte dal
- 368cm
- Grootste sneeuwval
- 64cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 67cm
- Max. diepte dal
- 114cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 150cm
- Sneeuwdagen
- 18 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 59cm
- Max. diepte dal
- 71cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 256cm
- Sneeuwdagen
- 32 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 66cm
- Max. diepte dal
- 81cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 66cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 47cm
- Max. diepte dal
- 65cm
- Grootste sneeuwval
- 17cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 75cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 52cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 172cm
- Sneeuwdagen
- 31 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 124cm
- Max. diepte dal
- 140cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 156cm
- Sneeuwdagen
- 20 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 107cm
- Max. diepte dal
- 130cm
- Grootste sneeuwval
- 23cm