Val Cenis Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Val Cenis deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Val Cenis ontvangt gemiddeld 197cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 23 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Val Cenis in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Val Cenis
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 32cm | 5 dagen | 8cm | 25cm | 20cm |
|---|
| december | 36cm | 3 dagen | 31cm | 110cm | 60cm |
|---|
| januari | 58cm | 6 dagen | 47cm | 90cm | 60cm |
|---|
| februari | 46cm | 6 dagen | 62cm | 100cm | 30cm |
|---|
| maart | 43cm | 6 dagen | 61cm | 130cm | 60cm |
|---|
| april | 16cm | 3 dagen | 34cm | 100cm | 20cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 32cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 8cm
- Max. diepte dal
- 25cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
december
- Totale sneeuwval
- 36cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 31cm
- Max. diepte dal
- 110cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
januari
- Totale sneeuwval
- 58cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 47cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
februari
- Totale sneeuwval
- 46cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 62cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
maart
- Totale sneeuwval
- 43cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 61cm
- Max. diepte dal
- 130cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
april
- Totale sneeuwval
- 16cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 34cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Val Cenis
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 204cm | 32 dagen | 45cm | 70cm | 20cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 193cm | 24 dagen | 49cm | 90cm | 20cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 104cm | 13 dagen | 54cm | 90cm | 25cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 178cm | 20 dagen | 60cm | 100cm | 25cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 154cm | 16 dagen | 27cm | 40cm | 20cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 354cm | 34 dagen | 72cm | 110cm | 60cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 230cm | 29 dagen | 44cm | 70cm | 20cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 251cm | 25 dagen | 57cm | 110cm | 25cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 60cm | 9 dagen | 65cm | 100cm | 25cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 173cm | 20 dagen | 57cm | 80cm | 30cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 244cm | 27 dagen | 37cm | 65cm | 30cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 166cm | 27 dagen | 53cm | 130cm | 60cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 192cm | 21 dagen | 48cm | 60cm | 25cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 242cm | 20 dagen | 34cm | 70cm | 30cm |
|---|
| Gemiddeld | 197cm | 23 dagen | 51cm | 85cm | 30cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 204cm
- Sneeuwdagen
- 32 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 45cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 193cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 49cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 104cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 54cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 178cm
- Sneeuwdagen
- 20 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 60cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 154cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 27cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 354cm
- Sneeuwdagen
- 34 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 72cm
- Max. diepte dal
- 110cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 230cm
- Sneeuwdagen
- 29 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 44cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 251cm
- Sneeuwdagen
- 25 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 57cm
- Max. diepte dal
- 110cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 60cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 65cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 173cm
- Sneeuwdagen
- 20 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 57cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 244cm
- Sneeuwdagen
- 27 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 37cm
- Max. diepte dal
- 65cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 166cm
- Sneeuwdagen
- 27 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 53cm
- Max. diepte dal
- 130cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 192cm
- Sneeuwdagen
- 21 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 48cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 242cm
- Sneeuwdagen
- 20 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 34cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 197cm
- Sneeuwdagen
- 23 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 51cm
- Max. diepte dal
- 85cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
Plan jouw trip