Les Arcs Bourg St Maurice Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Les Arcs Bourg St Maurice deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Les Arcs Bourg St Maurice ontvangt gemiddeld 389cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 32 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Les Arcs Bourg St Maurice in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Les Arcs Bourg St Maurice
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 28cm | 3 dagen | 16cm | 55cm | 45cm |
|---|
| december | 76cm | 5 dagen | 54cm | 187cm | 55cm |
|---|
| januari | 102cm | 8 dagen | 83cm | 203cm | 60cm |
|---|
| februari | 83cm | 7 dagen | 113cm | 250cm | 90cm |
|---|
| maart | 63cm | 7 dagen | 132cm | 328cm | 43cm |
|---|
| april | 47cm | 4 dagen | 107cm | 337cm | 150cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 28cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 16cm
- Max. diepte dal
- 55cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
december
- Totale sneeuwval
- 76cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 54cm
- Max. diepte dal
- 187cm
- Grootste sneeuwval
- 55cm
januari
- Totale sneeuwval
- 102cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 83cm
- Max. diepte dal
- 203cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
februari
- Totale sneeuwval
- 83cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 113cm
- Max. diepte dal
- 250cm
- Grootste sneeuwval
- 90cm
maart
- Totale sneeuwval
- 63cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 132cm
- Max. diepte dal
- 328cm
- Grootste sneeuwval
- 43cm
april
- Totale sneeuwval
- 47cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 107cm
- Max. diepte dal
- 337cm
- Grootste sneeuwval
- 150cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Les Arcs Bourg St Maurice
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 8cm | 2 dagen | 94cm | 113cm | 5cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 235cm | 30 dagen | 65cm | 140cm | 19cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 185cm | 22 dagen | 55cm | 115cm | 45cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 346cm | 47 dagen | 85cm | 135cm | 30cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 247cm | 23 dagen | 41cm | 140cm | 45cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 569cm | 50 dagen | 183cm | 337cm | 50cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 439cm | 41 dagen | 108cm | 190cm | 35cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 547cm | 37 dagen | 157cm | 320cm | 55cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 186cm | 12 dagen | 85cm | 140cm | 28cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 379cm | 23 dagen | 88cm | 130cm | 40cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 349cm | 35 dagen | 99cm | 175cm | 30cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 587cm | 55 dagen | 114cm | 182cm | 30cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 623cm | 34 dagen | 9cm | 30cm | 150cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 739cm | 31 dagen | 75cm | 150cm | 90cm |
|---|
| Gemiddeld | 389cm | 32 dagen | 90cm | 165cm | 47cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 8cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 94cm
- Max. diepte dal
- 113cm
- Grootste sneeuwval
- 5cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 235cm
- Sneeuwdagen
- 30 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 65cm
- Max. diepte dal
- 140cm
- Grootste sneeuwval
- 19cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 185cm
- Sneeuwdagen
- 22 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 55cm
- Max. diepte dal
- 115cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 346cm
- Sneeuwdagen
- 47 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 85cm
- Max. diepte dal
- 135cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 247cm
- Sneeuwdagen
- 23 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 41cm
- Max. diepte dal
- 140cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 569cm
- Sneeuwdagen
- 50 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 183cm
- Max. diepte dal
- 337cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 439cm
- Sneeuwdagen
- 41 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 108cm
- Max. diepte dal
- 190cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 547cm
- Sneeuwdagen
- 37 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 157cm
- Max. diepte dal
- 320cm
- Grootste sneeuwval
- 55cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 186cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 85cm
- Max. diepte dal
- 140cm
- Grootste sneeuwval
- 28cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 379cm
- Sneeuwdagen
- 23 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 88cm
- Max. diepte dal
- 130cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 349cm
- Sneeuwdagen
- 35 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 99cm
- Max. diepte dal
- 175cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 587cm
- Sneeuwdagen
- 55 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 114cm
- Max. diepte dal
- 182cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 623cm
- Sneeuwdagen
- 34 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 9cm
- Max. diepte dal
- 30cm
- Grootste sneeuwval
- 150cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 739cm
- Sneeuwdagen
- 31 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 75cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 90cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 389cm
- Sneeuwdagen
- 32 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 90cm
- Max. diepte dal
- 165cm
- Grootste sneeuwval
- 47cm
Plan jouw trip