Song Mountain Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Song Mountain deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Song Mountain ontvangt gemiddeld 201cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 19 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Song Mountain in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Song Mountain
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| december | 33cm | 3 dagen | 35cm | 81cm | 30cm |
|---|
| januari | 68cm | 7 dagen | 41cm | 97cm | 41cm |
|---|
| februari | 70cm | 6 dagen | 50cm | 97cm | 66cm |
|---|
| maart | 39cm | 3 dagen | 45cm | 97cm | 61cm |
|---|
| april | 0cm | 0 dagen | 34cm | 46cm | 8cm |
|---|
december
- Totale sneeuwval
- 33cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 35cm
- Max. diepte dal
- 81cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
januari
- Totale sneeuwval
- 68cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 41cm
- Max. diepte dal
- 97cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
februari
- Totale sneeuwval
- 70cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 50cm
- Max. diepte dal
- 97cm
- Grootste sneeuwval
- 66cm
maart
- Totale sneeuwval
- 39cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 45cm
- Max. diepte dal
- 97cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
april
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 34cm
- Max. diepte dal
- 46cm
- Grootste sneeuwval
- 8cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Song Mountain
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 89cm | 7 dagen | 22cm | 25cm | 25cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 191cm | 15 dagen | 35cm | 46cm | 36cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 155cm | 16 dagen | 36cm | 53cm | 18cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 13cm | 3 dagen | 27cm | 38cm | 8cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 287cm | 26 dagen | 29cm | 46cm | 61cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 305cm | 27 dagen | 50cm | 71cm | 41cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 208cm | 16 dagen | 40cm | 46cm | 41cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 165cm | 19 dagen | 37cm | 51cm | 41cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 145cm | 13 dagen | 45cm | 61cm | 66cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 213cm | 21 dagen | 47cm | 61cm | 30cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 282cm | 28 dagen | 42cm | 71cm | 51cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 170cm | 18 dagen | 32cm | 61cm | 30cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 267cm | 28 dagen | 72cm | 97cm | 20cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 312cm | 28 dagen | 75cm | 97cm | 38cm |
|---|
| Gemiddeld | 201cm | 19 dagen | 43cm | 59cm | 37cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 89cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 22cm
- Max. diepte dal
- 25cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 191cm
- Sneeuwdagen
- 15 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 35cm
- Max. diepte dal
- 46cm
- Grootste sneeuwval
- 36cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 155cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 36cm
- Max. diepte dal
- 53cm
- Grootste sneeuwval
- 18cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 13cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 27cm
- Max. diepte dal
- 38cm
- Grootste sneeuwval
- 8cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 287cm
- Sneeuwdagen
- 26 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 29cm
- Max. diepte dal
- 46cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 305cm
- Sneeuwdagen
- 27 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 50cm
- Max. diepte dal
- 71cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 208cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 40cm
- Max. diepte dal
- 46cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 165cm
- Sneeuwdagen
- 19 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 37cm
- Max. diepte dal
- 51cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 145cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 45cm
- Max. diepte dal
- 61cm
- Grootste sneeuwval
- 66cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 213cm
- Sneeuwdagen
- 21 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 47cm
- Max. diepte dal
- 61cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 282cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 42cm
- Max. diepte dal
- 71cm
- Grootste sneeuwval
- 51cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 170cm
- Sneeuwdagen
- 18 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 32cm
- Max. diepte dal
- 61cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 267cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 72cm
- Max. diepte dal
- 97cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 312cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 75cm
- Max. diepte dal
- 97cm
- Grootste sneeuwval
- 38cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 201cm
- Sneeuwdagen
- 19 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 43cm
- Max. diepte dal
- 59cm
- Grootste sneeuwval
- 37cm