Sipapu Ski Resort Sneeuwzekerheid Hoeveel sneeuw heeft Sipapu Ski Resort deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Sipapu Ski Resort ontvangt gemiddeld 311cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 32 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Sipapu Ski Resort in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Sipapu Ski Resort Totale sneeuwval Sneeuwdagen Gemiddelde sneeuwhoogte Max. diepte dal Grootste sneeuwval november 30cm 3 dagen 39cm 61cm 56cm december 69cm 6 dagen 45cm 81cm 46cm januari 70cm 7 dagen 58cm 104cm 36cm februari 66cm 8 dagen 67cm 122cm 38cm maart 68cm 6 dagen 68cm 130cm 51cm april 16cm 2 dagen 51cm 99cm 25cm
november
Totale sneeuwval 30cm
Sneeuwdagen 3 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 39cm
Max. diepte dal 61cm
Grootste sneeuwval 56cm december
Totale sneeuwval 69cm
Sneeuwdagen 6 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 45cm
Max. diepte dal 81cm
Grootste sneeuwval 46cm januari
Totale sneeuwval 70cm
Sneeuwdagen 7 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 58cm
Max. diepte dal 104cm
Grootste sneeuwval 36cm februari
Totale sneeuwval 66cm
Sneeuwdagen 8 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 67cm
Max. diepte dal 122cm
Grootste sneeuwval 38cm maart
Totale sneeuwval 68cm
Sneeuwdagen 6 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 68cm
Max. diepte dal 130cm
Grootste sneeuwval 51cm april
Totale sneeuwval 16cm
Sneeuwdagen 2 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 51cm
Max. diepte dal 99cm
Grootste sneeuwval 25cm Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Sipapu Ski Resort Totale sneeuwval Sneeuwdagen Gemiddelde sneeuwhoogte Max. diepte dal Grootste sneeuwval 2012 — 2013 312cm 26 dagen 61cm 99cm 36cm 2013 — 2014 239cm 27 dagen 47cm 69cm 28cm 2014 — 2015 312cm 29 dagen 59cm 99cm 33cm 2015 — 2016 432cm 39 dagen 74cm 119cm 56cm 2016 — 2017 353cm 37 dagen 64cm 102cm 46cm 2017 — 2018 170cm 20 dagen 45cm 51cm 25cm 2018 — 2019 404cm 44 dagen 70cm 130cm 38cm 2019 — 2020 269cm 32 dagen 57cm 81cm 30cm 2020 — 2021 330cm 33 dagen 64cm 102cm 46cm 2021 — 2022 249cm 28 dagen 46cm 51cm 25cm 2022 — 2023 404cm 44 dagen 50cm 51cm 51cm 2023 — 2024 508cm 41 dagen 78cm 91cm 38cm 2024 — 2025 213cm 20 dagen 45cm 76cm 43cm 2025 — Tot nu 152cm 15 dagen 38cm 61cm 20cm Gemiddeld 311cm 32 dagen 58cm 85cm 37cm
2012 — 2013
Totale sneeuwval 312cm
Sneeuwdagen 26 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 61cm
Max. diepte dal 99cm
Grootste sneeuwval 36cm 2013 — 2014
Totale sneeuwval 239cm
Sneeuwdagen 27 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 47cm
Max. diepte dal 69cm
Grootste sneeuwval 28cm 2014 — 2015
Totale sneeuwval 312cm
Sneeuwdagen 29 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 59cm
Max. diepte dal 99cm
Grootste sneeuwval 33cm 2015 — 2016
Totale sneeuwval 432cm
Sneeuwdagen 39 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 74cm
Max. diepte dal 119cm
Grootste sneeuwval 56cm 2016 — 2017
Totale sneeuwval 353cm
Sneeuwdagen 37 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 64cm
Max. diepte dal 102cm
Grootste sneeuwval 46cm 2017 — 2018
Totale sneeuwval 170cm
Sneeuwdagen 20 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 45cm
Max. diepte dal 51cm
Grootste sneeuwval 25cm 2018 — 2019
Totale sneeuwval 404cm
Sneeuwdagen 44 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 70cm
Max. diepte dal 130cm
Grootste sneeuwval 38cm 2019 — 2020
Totale sneeuwval 269cm
Sneeuwdagen 32 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 57cm
Max. diepte dal 81cm
Grootste sneeuwval 30cm 2020 — 2021
Totale sneeuwval 330cm
Sneeuwdagen 33 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 64cm
Max. diepte dal 102cm
Grootste sneeuwval 46cm 2021 — 2022
Totale sneeuwval 249cm
Sneeuwdagen 28 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 46cm
Max. diepte dal 51cm
Grootste sneeuwval 25cm 2022 — 2023
Totale sneeuwval 404cm
Sneeuwdagen 44 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 50cm
Max. diepte dal 51cm
Grootste sneeuwval 51cm 2023 — 2024
Totale sneeuwval 508cm
Sneeuwdagen 41 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 78cm
Max. diepte dal 91cm
Grootste sneeuwval 38cm 2024 — 2025
Totale sneeuwval 213cm
Sneeuwdagen 20 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 45cm
Max. diepte dal 76cm
Grootste sneeuwval 43cm 2025 — Tot nu
Totale sneeuwval 152cm
Sneeuwdagen 15 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 38cm
Max. diepte dal 61cm
Grootste sneeuwval 20cm Gemiddeld
Totale sneeuwval 311cm
Sneeuwdagen 32 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 58cm
Max. diepte dal 85cm
Grootste sneeuwval 37cm Hoe verhoudt de sneeuw zich tot vorige seizoenen? — Sipapu Ski Resort Trends in de sneeuwhistorie? — Sipapu Ski Resort
Plan jouw trip