Wat kost een skipas in Mid-Atlantic? Bekijk dag- en seizoensprijzen voor volwassenen en kinderen, waar beschikbaar. Prijzen worden geleverd door de skigebieden en kunnen wijzigen. Bezoek de site van het resort voor actuele info en aanbiedingen.
*Alle prijzen in US$
| Naam gebied | Seizoenspas Volwassene | Seizoenspas Kind | Dagpas Volwassene | Dagpas Kind | Koop online |
|---|---|---|---|---|---|
| Bear Creek Mountain Resort | 509.00 | 25.00 | 50.00 | 0.00 | - |
| Belleayre | 799.00 | 369.00 | 119.00 | 79.00 | - |
| Big Boulder | 1,089.00 | 555.00 | 121.00 | 108.00 | - |
| Blue Knob | 699.00 | 375.00 | 60.00 | - | - |
| Blue Mountain Resort | 759.00 | 79.00 | 59.00 | - | - |
| Brantling Ski Slopes | 430.00 | 0.00 | 35.00 | - | - |
| Bristol Mountain | 965.00 | 0.00 | 86.00 | - | - |
| Bryce Resort | 630.00 | - | - | - | - |
| Buffalo Ski Club Ski Area | - | 500.00 | 32.00 | 15.00 | - |
| Camelback Mountain Resort | 399.00 | 79.00 | 89.00 | - | Koop online |
| Campgaw Mountain | 339.00 | 299.00 | 41.00 | - | - |
| Canaan Valley Resort | 599.00 | - | 65.00 | - | - |
| Catamount | 599.00 | 0.00 | 109.00 | 0.00 | - |
| Dry Hill Ski Area | 411.00 | 363.00 | 35.00 | - | - |
| Elk Mountain Ski Resort | 1,120.00 | 955.00 | 80.00 | 55.00 | - |
| Gore Mountain | 1,259.00 | 130.00 | 124.00 | 15.00 | - |
| Greek Peak | 999.00 | - | 120.00 | 0.00 | - |
| Hidden Valley Resort | 1,089.00 | 555.00 | 83.00 | 66.00 | - |
| Holiday Mountain | 565.00 | - | 60.00 | - | - |
| Holiday Valley | 1,091.00 | - | 98.00 | 0.00 | Koop online |
| Holimont Ski Area | - | - | 100.00 | 0.00 | - |
| Hunt Hollow Ski Club | 515.70 | - | 65.00 | - | - |
| Hunter Mountain | 1,089.00 | 555.00 | 128.00 | 97.00 | - |
| Jack Frost | 1,089.00 | 555.00 | 109.00 | 97.00 | - |
| Kissing Bridge | 499.00 | - | - | - | - |
| Labrador Mt. | 649.00 | - | 89.00 | 19.00 | - |
| Liberty | 1,089.00 | 555.00 | 125.00 | 113.00 | - |
| Maple Ski Ridge | 419.00 | 25.00 | 38.00 | - | - |
| Massanutten | 560.00 | - | 86.00 | - | - |
| McCauley Mountain Ski Center | 325.00 | - | 35.00 | 0.00 | - |
| Montage Mountain | 799.00 | - | 89.00 | - | - |
| Mount Peter Ski Area | 499.00 | 250.00 | 60.00 | - | - |
| Mount Pleasant of Edinboro | 350.00 | - | 35.00 | - | - |
| Mountain Creek Resort | 349.99 | - | 89.99 | - | - |
| Peek'n Peak | 820.00 | 615.00 | 61.00 | 0.00 | - |
| Plattekill Mountain | 879.00 | 99.00 | 80.00 | 15.00 | - |
| Royal Mountain Ski Area | 525.00 | - | 60.00 | 0.00 | - |
| Seven Springs | 1,089.00 | 555.00 | 110.00 | 99.00 | - |
| Shawnee Mountain Ski Area | 549.00 | 549.00 | 65.00 | - | Koop online |
| Ski Big Bear | 435.00 | - | 66.00 | - | - |
| Snow Ridge | 525.00 | 0.00 | 55.00 | 20.00 | - |
| Snowshoe Mountain Resort | 622.80 | 346.80 | 100.00 | 85.00 | Koop online |
| Song Mountain | 727.00 | - | 89.00 | 19.00 | - |
| Swain | 799.00 | 20.00 | 60.00 | 0.00 | - |
| The Omni Homestead Resort | - | - | 68.00 | - | - |
| Timberline Mountain | 699.00 | 466.00 | 104.00 | 69.00 | - |
| Titus Mountain | 549.00 | - | 79.00 | - | - |
| Tussey Mountain | 579.00 | 0.00 | 48.00 | 0.00 | - |
| West Mountain | 949.00 | 749.00 | 64.00 | 44.00 | - |
| Whiteface Mountain Resort | 1,239.00 | 130.00 | 134.00 | 15.00 | - |
| Whitetail Resort | 1,089.00 | 555.00 | 125.00 | 113.00 | - |
| Willard Mountain | 650.00 | - | 65.00 | - | - |
| Windham Mountain | 2,500.00 | 400.00 | 225.00 | - | Koop online |
| Wintergreen Resort | 749.00 | - | 89.00 | - | Koop online |
| Winterplace Ski Resort | 699.00 | - | 60.00 | 0.00 | - |
| Wisp | 789.00 | - | 89.00 | - | Koop online |
| Woods Valley Ski Area | 600.00 | - | 65.00 | - | - |
Disclaimer: Skipasprijzen worden rechtstreeks aan OnTheSnow.com verstrekt door de skigebieden, die verantwoordelijk zijn voor hun juistheid. Dagprijzen kunnen wijzigen. Neem contact op met het gebied voor updates.
Hoe vaak ben je van plan om te gaan skiën in Mid-Atlantic? Zelfs als je slechts een paar dagen gaat, is een seizoenspas vaak de voordeligste keuze. Zo'n pas is meestal al terugverdiend na een paar dagen. Voor fanatieke wintersporters is het een koopje. Er zijn verschillende seizoenspassen beschikbaar.
Seizoenspashouders krijgen de beste prijzen en veel extra voordelen.
Dagkaarten voor het skiseizoen 2026–2027 variëren op basis van datum, leeftijd en aantal dagen. Boek vroeg voor de beste prijzen tijdens het hoogseizoen. Ook de prijzen aan het einde van het seizoen zijn vaak voordeliger.
Liftkaarten kunnen online gekocht worden via de website van het skigebied of ter plaatse aan het loket. Bel de skiresort voor meer informatie.
Liftkaarten vooraf kopen is de beste manier om geld te besparen. Veel skigebieden hebben een speciale pagina met deals voor tickets, accommodatie, winkels en meer.