Malbun - Steg FL Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Malbun - Steg FL deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Malbun - Steg FL ontvangt gemiddeld 281cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 27 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Malbun - Steg FL in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Malbun - Steg FL
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 5cm | 1 dag | 19cm | 40cm | 25cm |
|---|
| december | 65cm | 6 dagen | 36cm | 110cm | 50cm |
|---|
| januari | 100cm | 9 dagen | 48cm | 150cm | 50cm |
|---|
| februari | 72cm | 8 dagen | 67cm | 130cm | 40cm |
|---|
| maart | 68cm | 7 dagen | 66cm | 135cm | 47cm |
|---|
| april | 14cm | 1 dag | 61cm | 130cm | 33cm |
|---|
| mei | 0cm | 0 dagen | 73cm | 95cm | 0cm |
|---|
| juni | 0cm | 0 dagen | 78cm | 95cm | 0cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 5cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 19cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
december
- Totale sneeuwval
- 65cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 36cm
- Max. diepte dal
- 110cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
januari
- Totale sneeuwval
- 100cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 48cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
februari
- Totale sneeuwval
- 72cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 67cm
- Max. diepte dal
- 130cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
maart
- Totale sneeuwval
- 68cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 66cm
- Max. diepte dal
- 135cm
- Grootste sneeuwval
- 47cm
april
- Totale sneeuwval
- 14cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 61cm
- Max. diepte dal
- 130cm
- Grootste sneeuwval
- 33cm
mei
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 73cm
- Max. diepte dal
- 95cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
juni
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 78cm
- Max. diepte dal
- 95cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Malbun - Steg FL
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 467cm | 38 dagen | 67cm | 130cm | 40cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 301cm | 40 dagen | 37cm | 80cm | 35cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 377cm | 38 dagen | 56cm | 100cm | 40cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 340cm | 37 dagen | 48cm | 90cm | 26cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 330cm | 30 dagen | 54cm | 135cm | 40cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 507cm | 42 dagen | 99cm | 150cm | 50cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 123cm | 11 dagen | 70cm | 110cm | 33cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 227cm | 26 dagen | 38cm | 85cm | 30cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 278cm | 28 dagen | 64cm | 105cm | 40cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 24cm | 4 dagen | 32cm | 55cm | 15cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 110cm | 13 dagen | 44cm | 80cm | 20cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 320cm | 26 dagen | 34cm | 70cm | 50cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 243cm | 16 dagen | 44cm | 105cm | 47cm |
|---|
| Gemiddeld | 281cm | 27 dagen | 53cm | 100cm | 36cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 467cm
- Sneeuwdagen
- 38 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 67cm
- Max. diepte dal
- 130cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 301cm
- Sneeuwdagen
- 40 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 37cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 377cm
- Sneeuwdagen
- 38 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 56cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 340cm
- Sneeuwdagen
- 37 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 48cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 26cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 330cm
- Sneeuwdagen
- 30 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 54cm
- Max. diepte dal
- 135cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 507cm
- Sneeuwdagen
- 42 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 99cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 123cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 70cm
- Max. diepte dal
- 110cm
- Grootste sneeuwval
- 33cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 227cm
- Sneeuwdagen
- 26 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 38cm
- Max. diepte dal
- 85cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 278cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 64cm
- Max. diepte dal
- 105cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 24cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 32cm
- Max. diepte dal
- 55cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 110cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 44cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 320cm
- Sneeuwdagen
- 26 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 34cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 243cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 44cm
- Max. diepte dal
- 105cm
- Grootste sneeuwval
- 47cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 281cm
- Sneeuwdagen
- 27 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 53cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 36cm