Monts Jura Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Monts Jura deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Monts Jura ontvangt gemiddeld 202cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 22 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Monts Jura in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Monts Jura
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 7cm | 2 dagen | 16cm | 50cm | 30cm |
|---|
| december | 41cm | 3 dagen | 31cm | 80cm | 45cm |
|---|
| januari | 61cm | 7 dagen | 27cm | 100cm | 30cm |
|---|
| februari | 64cm | 7 dagen | 34cm | 97cm | 50cm |
|---|
| maart | 41cm | 5 dagen | 31cm | 67cm | 25cm |
|---|
| april | | dagen | | 50cm | 10cm |
|---|
| juni | 0cm | 0 dagen | | 0cm | 0cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 7cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 16cm
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
december
- Totale sneeuwval
- 41cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 31cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
januari
- Totale sneeuwval
- 61cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 27cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
februari
- Totale sneeuwval
- 64cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 34cm
- Max. diepte dal
- 97cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
maart
- Totale sneeuwval
- 41cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 31cm
- Max. diepte dal
- 67cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
april
- Totale sneeuwval
- Sneeuwdagen
- dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 10cm
juni
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Monts Jura
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 451cm | 34 dagen | 39cm | 70cm | 50cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 253cm | 31 dagen | 26cm | 45cm | 35cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 210cm | 21 dagen | 34cm | 80cm | 35cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 171cm | 28 dagen | 22cm | 50cm | 20cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 107cm | 17 dagen | 36cm | 55cm | 25cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 401cm | 34 dagen | 43cm | 80cm | 50cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 167cm | 29 dagen | 34cm | 100cm | 20cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 297cm | 32 dagen | 10cm | 30cm | 25cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 129cm | 17 dagen | 36cm | 80cm | 20cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 45cm | 3 dagen | 19cm | 30cm | 30cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 132cm | 17 dagen | | 65cm | 20cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 97cm | 4 dagen | 19cm | 60cm | 45cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 155cm | 16 dagen | 26cm | 97cm | 22cm |
|---|
| Gemiddeld | 202cm | 22 dagen | 27cm | 65cm | 31cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 451cm
- Sneeuwdagen
- 34 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 39cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 253cm
- Sneeuwdagen
- 31 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 26cm
- Max. diepte dal
- 45cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 210cm
- Sneeuwdagen
- 21 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 34cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 171cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 22cm
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 107cm
- Sneeuwdagen
- 17 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 36cm
- Max. diepte dal
- 55cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 401cm
- Sneeuwdagen
- 34 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 43cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 167cm
- Sneeuwdagen
- 29 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 34cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 297cm
- Sneeuwdagen
- 32 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 10cm
- Max. diepte dal
- 30cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 129cm
- Sneeuwdagen
- 17 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 36cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 45cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 19cm
- Max. diepte dal
- 30cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 132cm
- Sneeuwdagen
- 17 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 65cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 97cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 19cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 155cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 26cm
- Max. diepte dal
- 97cm
- Grootste sneeuwval
- 22cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 202cm
- Sneeuwdagen
- 22 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 27cm
- Max. diepte dal
- 65cm
- Grootste sneeuwval
- 31cm
Plan jouw trip