Kiroro Sneeuwzekerheid Hoeveel sneeuw heeft Kiroro deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Kiroro ontvangt gemiddeld 1557cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 78 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Kiroro in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Kiroro Totale sneeuwval Sneeuwdagen Gemiddelde sneeuwhoogte Max. diepte dal Grootste sneeuwval december 410cm 19 dagen 68cm 100cm 60cm januari 558cm 25 dagen 180cm 280cm 90cm februari 398cm 19 dagen 223cm 250cm 60cm maart 166cm 13 dagen 206cm 230cm 30cm april 25cm 2 dagen 95cm 170cm 15cm
december
Totale sneeuwval 410cm
Sneeuwdagen 19 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 68cm
Max. diepte dal 100cm
Grootste sneeuwval 60cm januari
Totale sneeuwval 558cm
Sneeuwdagen 25 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 180cm
Max. diepte dal 280cm
Grootste sneeuwval 90cm februari
Totale sneeuwval 398cm
Sneeuwdagen 19 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 223cm
Max. diepte dal 250cm
Grootste sneeuwval 60cm maart
Totale sneeuwval 166cm
Sneeuwdagen 13 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 206cm
Max. diepte dal 230cm
Grootste sneeuwval 30cm april
Totale sneeuwval 25cm
Sneeuwdagen 2 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 95cm
Max. diepte dal 170cm
Grootste sneeuwval 15cm Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Kiroro Totale sneeuwval Sneeuwdagen Gemiddelde sneeuwhoogte Max. diepte dal Grootste sneeuwval 2025 — Tot nu 1.557cm 78 dagen 154cm 280cm 90cm Gemiddeld 1.557cm 78 dagen 154cm 280cm 90cm
2025 — Tot nu
Totale sneeuwval 1.557cm
Sneeuwdagen 78 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 154cm
Max. diepte dal 280cm
Grootste sneeuwval 90cm Gemiddeld
Totale sneeuwval 1.557cm
Sneeuwdagen 78 dagen
Gemiddelde sneeuwhoogte 154cm
Max. diepte dal 280cm
Grootste sneeuwval 90cm Hoe verhoudt de sneeuw zich tot vorige seizoenen? — Kiroro Trends in de sneeuwhistorie? — Kiroro
Plan jouw trip