Tatranská Lomnica Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Tatranská Lomnica deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Tatranská Lomnica ontvangt gemiddeld 349cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 40 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Tatranská Lomnica in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Tatranská Lomnica
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 140cm | 12 dagen | 55cm | 100cm | 20cm |
|---|
| december | 76cm | 8 dagen | 34cm | 50cm | 30cm |
|---|
| januari | 108cm | 11 dagen | 45cm | 70cm | 40cm |
|---|
| februari | 98cm | 11 dagen | 54cm | 90cm | 35cm |
|---|
| maart | 53cm | 8 dagen | 50cm | 90cm | 25cm |
|---|
| april | 40cm | 5 dagen | 37cm | 70cm | 35cm |
|---|
| mei | | dagen | 54cm | 160cm | 10cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 140cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 55cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
december
- Totale sneeuwval
- 76cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 34cm
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
januari
- Totale sneeuwval
- 108cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 45cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
februari
- Totale sneeuwval
- 98cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 54cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm
maart
- Totale sneeuwval
- 53cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 50cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
april
- Totale sneeuwval
- 40cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 37cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm
mei
- Totale sneeuwval
- Sneeuwdagen
- dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 54cm
- Max. diepte dal
- 160cm
- Grootste sneeuwval
- 10cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Tatranská Lomnica
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 66cm | 6 dagen | 55cm | 90cm | 30cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 76cm | 9 dagen | 39cm | 55cm | 15cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 384cm | 42 dagen | 43cm | 80cm | 30cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 513cm | 71 dagen | 35cm | 50cm | 20cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 514cm | 46 dagen | 49cm | 80cm | 35cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 731cm | 80 dagen | 52cm | 100cm | 25cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 779cm | 67 dagen | 51cm | 60cm | 40cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 753cm | 71 dagen | 33cm | 40cm | 35cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 157cm | 13 dagen | 39cm | 40cm | 30cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 306cm | 43 dagen | 38cm | 50cm | 20cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 258cm | 39 dagen | 57cm | 160cm | 15cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 197cm | 41 dagen | 43cm | 60cm | 20cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 59cm | 9 dagen | 46cm | 50cm | 12cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 87cm | 13 dagen | 49cm | 70cm | 20cm |
|---|
| Gemiddeld | 349cm | 40 dagen | 45cm | 71cm | 25cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 66cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 55cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 76cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 39cm
- Max. diepte dal
- 55cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 384cm
- Sneeuwdagen
- 42 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 43cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 513cm
- Sneeuwdagen
- 71 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 35cm
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 514cm
- Sneeuwdagen
- 46 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 49cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 731cm
- Sneeuwdagen
- 80 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 52cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 779cm
- Sneeuwdagen
- 67 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 51cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 753cm
- Sneeuwdagen
- 71 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 33cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 157cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 39cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 306cm
- Sneeuwdagen
- 43 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 38cm
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 258cm
- Sneeuwdagen
- 39 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 57cm
- Max. diepte dal
- 160cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 197cm
- Sneeuwdagen
- 41 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 43cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 59cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 46cm
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 12cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 87cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 49cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 349cm
- Sneeuwdagen
- 40 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 45cm
- Max. diepte dal
- 71cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
Plan jouw trip