Val Müstair Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Val Müstair deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Val Müstair ontvangt gemiddeld 207cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 21 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Val Müstair in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Val Müstair
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 3cm | 0 dagen | | 85cm | 10cm |
|---|
| december | 47cm | 4 dagen | 39cm | 90cm | 55cm |
|---|
| januari | 67cm | 6 dagen | 67cm | 905cm | 40cm |
|---|
| februari | 66cm | 7 dagen | 67cm | 125cm | 55cm |
|---|
| maart | 55cm | 5 dagen | 100cm | 8.090cm | 55cm |
|---|
| april | 0cm | 0 dagen | 50cm | 55cm | 0cm |
|---|
| mei | 0cm | 0 dagen | 50cm | 50cm | 0cm |
|---|
| juni | 0cm | 0 dagen | 50cm | 50cm | 0cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 3cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 85cm
- Grootste sneeuwval
- 10cm
december
- Totale sneeuwval
- 47cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 39cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 55cm
januari
- Totale sneeuwval
- 67cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 67cm
- Max. diepte dal
- 905cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
februari
- Totale sneeuwval
- 66cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 67cm
- Max. diepte dal
- 125cm
- Grootste sneeuwval
- 55cm
maart
- Totale sneeuwval
- 55cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 100cm
- Max. diepte dal
- 8.090cm
- Grootste sneeuwval
- 55cm
april
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 50cm
- Max. diepte dal
- 55cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
mei
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 50cm
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
juni
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 50cm
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Val Müstair
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 261cm | 24 dagen | 55cm | 62cm | 55cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 342cm | 29 dagen | 82cm | 125cm | 40cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 148cm | 26 dagen | 36cm | 48cm | 15cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 197cm | 22 dagen | 50cm | 70cm | 40cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 94cm | 12 dagen | 28cm | 45cm | 25cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 416cm | 36 dagen | 84cm | 125cm | 55cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 350cm | 25 dagen | 67cm | 115cm | 55cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 245cm | 29 dagen | 72cm | 90cm | 40cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 182cm | 20 dagen | 151cm | 905cm | 25cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 172cm | 12 dagen | 52cm | 85cm | 30cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 6cm | 2 dagen | 33cm | 40cm | 4cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 257cm | 24 dagen | 106cm | 8.090cm | 50cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 109cm | 14 dagen | 42cm | 60cm | 15cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 115cm | 11 dagen | 52cm | 2.545cm | 30cm |
|---|
| Gemiddeld | 207cm | 21 dagen | 66cm | 887cm | 35cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 261cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 55cm
- Max. diepte dal
- 62cm
- Grootste sneeuwval
- 55cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 342cm
- Sneeuwdagen
- 29 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 82cm
- Max. diepte dal
- 125cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 148cm
- Sneeuwdagen
- 26 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 36cm
- Max. diepte dal
- 48cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 197cm
- Sneeuwdagen
- 22 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 50cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 94cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 28cm
- Max. diepte dal
- 45cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 416cm
- Sneeuwdagen
- 36 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 84cm
- Max. diepte dal
- 125cm
- Grootste sneeuwval
- 55cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 350cm
- Sneeuwdagen
- 25 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 67cm
- Max. diepte dal
- 115cm
- Grootste sneeuwval
- 55cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 245cm
- Sneeuwdagen
- 29 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 72cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 182cm
- Sneeuwdagen
- 20 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 151cm
- Max. diepte dal
- 905cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 172cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 52cm
- Max. diepte dal
- 85cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 6cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 33cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 4cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 257cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 106cm
- Max. diepte dal
- 8.090cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 109cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 42cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 115cm
- Sneeuwdagen
- 11 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 52cm
- Max. diepte dal
- 2.545cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 207cm
- Sneeuwdagen
- 21 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 66cm
- Max. diepte dal
- 887cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm
Plan jouw trip