St. Moritz - Corviglia Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft St. Moritz - Corviglia deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
St. Moritz - Corviglia ontvangt gemiddeld 288cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 27 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van St. Moritz - Corviglia in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij St. Moritz - Corviglia
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 17cm | 3 dagen | 18cm | 74cm | 20cm |
|---|
| december | 64cm | 6 dagen | 31cm | 96cm | 52cm |
|---|
| januari | 67cm | 7 dagen | 48cm | 125cm | 44cm |
|---|
| februari | 75cm | 7 dagen | 58cm | 174cm | 60cm |
|---|
| maart | 56cm | 5 dagen | 55cm | 150cm | 52cm |
|---|
| april | 14cm | 1 dag | 40cm | 105cm | 61cm |
|---|
| mei | 9cm | 1 dag | 13cm | 30cm | 30cm |
|---|
| juni | 0cm | 0 dagen | | 0cm | 0cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 17cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 18cm
- Max. diepte dal
- 74cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
december
- Totale sneeuwval
- 64cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 31cm
- Max. diepte dal
- 96cm
- Grootste sneeuwval
- 52cm
januari
- Totale sneeuwval
- 67cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 48cm
- Max. diepte dal
- 125cm
- Grootste sneeuwval
- 44cm
februari
- Totale sneeuwval
- 75cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 58cm
- Max. diepte dal
- 174cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
maart
- Totale sneeuwval
- 56cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 55cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 52cm
april
- Totale sneeuwval
- 14cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 40cm
- Max. diepte dal
- 105cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
mei
- Totale sneeuwval
- 9cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 13cm
- Max. diepte dal
- 30cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
juni
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – St. Moritz - Corviglia
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 331cm | 36 dagen | 27cm | 35cm | 35cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 417cm | 32 dagen | 91cm | 174cm | 50cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 185cm | 28 dagen | 30cm | 70cm | 30cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 220cm | 21 dagen | 38cm | 85cm | 52cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 93cm | 15 dagen | 26cm | 44cm | 20cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 403cm | 30 dagen | 67cm | 104cm | 44cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 370cm | 19 dagen | 50cm | 110cm | 61cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 226cm | 20 dagen | 51cm | 74cm | 34cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 404cm | 36 dagen | 70cm | 118cm | 52cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 132cm | 7 dagen | 44cm | 50cm | 60cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 124cm | 20 dagen | 17cm | 30cm | 30cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 378cm | 32 dagen | 54cm | 86cm | 45cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 188cm | 22 dagen | 35cm | 68cm | 27cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 560cm | 53 dagen | 25cm | 57cm | 50cm |
|---|
| Gemiddeld | 288cm | 27 dagen | 45cm | 79cm | 43cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 331cm
- Sneeuwdagen
- 36 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 27cm
- Max. diepte dal
- 35cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 417cm
- Sneeuwdagen
- 32 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 91cm
- Max. diepte dal
- 174cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 185cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 30cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 220cm
- Sneeuwdagen
- 21 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 38cm
- Max. diepte dal
- 85cm
- Grootste sneeuwval
- 52cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 93cm
- Sneeuwdagen
- 15 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 26cm
- Max. diepte dal
- 44cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 403cm
- Sneeuwdagen
- 30 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 67cm
- Max. diepte dal
- 104cm
- Grootste sneeuwval
- 44cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 370cm
- Sneeuwdagen
- 19 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 50cm
- Max. diepte dal
- 110cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 226cm
- Sneeuwdagen
- 20 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 51cm
- Max. diepte dal
- 74cm
- Grootste sneeuwval
- 34cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 404cm
- Sneeuwdagen
- 36 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 70cm
- Max. diepte dal
- 118cm
- Grootste sneeuwval
- 52cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 132cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 44cm
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 124cm
- Sneeuwdagen
- 20 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 17cm
- Max. diepte dal
- 30cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 378cm
- Sneeuwdagen
- 32 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 54cm
- Max. diepte dal
- 86cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 188cm
- Sneeuwdagen
- 22 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 35cm
- Max. diepte dal
- 68cm
- Grootste sneeuwval
- 27cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 560cm
- Sneeuwdagen
- 53 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 25cm
- Max. diepte dal
- 57cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 288cm
- Sneeuwdagen
- 27 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 45cm
- Max. diepte dal
- 79cm
- Grootste sneeuwval
- 43cm
Plan jouw trip