Moléson - Gruyères Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Moléson - Gruyères deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Moléson - Gruyères ontvangt gemiddeld 185cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 18 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Moléson - Gruyères in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Moléson - Gruyères
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 11cm | 1 dag | 8cm | 30cm | 25cm |
|---|
| december | 43cm | 3 dagen | 21cm | 45cm | 40cm |
|---|
| januari | 69cm | 6 dagen | 18cm | 65cm | 45cm |
|---|
| februari | 59cm | 6 dagen | 23cm | 120cm | 40cm |
|---|
| maart | 45cm | 5 dagen | 20cm | 66cm | 70cm |
|---|
| april | 0cm | 0 dagen | | 25cm | 0cm |
|---|
| mei | 0cm | 0 dagen | | 0cm | 0cm |
|---|
| juni | 0cm | 0 dagen | | 0cm | 0cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 11cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 8cm
- Max. diepte dal
- 30cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
december
- Totale sneeuwval
- 43cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 21cm
- Max. diepte dal
- 45cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
januari
- Totale sneeuwval
- 69cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 18cm
- Max. diepte dal
- 65cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
februari
- Totale sneeuwval
- 59cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 23cm
- Max. diepte dal
- 120cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
maart
- Totale sneeuwval
- 45cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 20cm
- Max. diepte dal
- 66cm
- Grootste sneeuwval
- 70cm
april
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 25cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
mei
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
juni
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Moléson - Gruyères
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 332cm | 25 dagen | 32cm | 66cm | 35cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 165cm | 26 dagen | 22cm | 120cm | 20cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 206cm | 18 dagen | 41cm | 90cm | 30cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 214cm | 22 dagen | 25cm | 55cm | 45cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 155cm | 14 dagen | 18cm | 45cm | 30cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 371cm | 33 dagen | 21cm | 45cm | 40cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 218cm | 27 dagen | 20cm | 50cm | 25cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 276cm | 20 dagen | 9cm | 40cm | 70cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 196cm | 25 dagen | 12cm | 35cm | 15cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 207cm | 13 dagen | 12cm | 40cm | 40cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 25cm | 2 dagen | | 65cm | 22cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 40cm | 5 dagen | 5cm | 10cm | 30cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 45cm | 5 dagen | 8cm | 30cm | 15cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 133cm | 8 dagen | 17cm | 45cm | 40cm |
|---|
| Gemiddeld | 185cm | 18 dagen | 18cm | 53cm | 33cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 332cm
- Sneeuwdagen
- 25 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 32cm
- Max. diepte dal
- 66cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 165cm
- Sneeuwdagen
- 26 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 22cm
- Max. diepte dal
- 120cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 206cm
- Sneeuwdagen
- 18 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 41cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 214cm
- Sneeuwdagen
- 22 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 25cm
- Max. diepte dal
- 55cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 155cm
- Sneeuwdagen
- 14 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 18cm
- Max. diepte dal
- 45cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 371cm
- Sneeuwdagen
- 33 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 21cm
- Max. diepte dal
- 45cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 218cm
- Sneeuwdagen
- 27 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 20cm
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 25cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 276cm
- Sneeuwdagen
- 20 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 9cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 70cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 196cm
- Sneeuwdagen
- 25 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 12cm
- Max. diepte dal
- 35cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 207cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 12cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 25cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 65cm
- Grootste sneeuwval
- 22cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 40cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 5cm
- Max. diepte dal
- 10cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 45cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 8cm
- Max. diepte dal
- 30cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 133cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 17cm
- Max. diepte dal
- 45cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 185cm
- Sneeuwdagen
- 18 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 18cm
- Max. diepte dal
- 53cm
- Grootste sneeuwval
- 33cm