Beckenried - Klewenalp Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Beckenried - Klewenalp deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Beckenried - Klewenalp ontvangt gemiddeld 186cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 13 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Beckenried - Klewenalp in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Beckenried - Klewenalp
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 3cm | 0 dagen | | 40cm | 40cm |
|---|
| december | 45cm | 3 dagen | 38cm | 90cm | 40cm |
|---|
| januari | 52cm | 4 dagen | 46cm | 150cm | 40cm |
|---|
| februari | 59cm | 4 dagen | 55cm | 150cm | 60cm |
|---|
| maart | 47cm | 3 dagen | 62cm | 150cm | 80cm |
|---|
| april | 1cm | 0 dagen | 47cm | 120cm | 10cm |
|---|
| mei | 0cm | 0 dagen | | 0cm | 0cm |
|---|
| juni | 0cm | 0 dagen | | 0cm | 0cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 3cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
december
- Totale sneeuwval
- 45cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 38cm
- Max. diepte dal
- 90cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
januari
- Totale sneeuwval
- 52cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 46cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
februari
- Totale sneeuwval
- 59cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 55cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
maart
- Totale sneeuwval
- 47cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 62cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
april
- Totale sneeuwval
- 1cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 47cm
- Max. diepte dal
- 120cm
- Grootste sneeuwval
- 10cm
mei
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
juni
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Beckenried - Klewenalp
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 365cm | 16 dagen | 91cm | 150cm | 60cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 240cm | 17 dagen | 46cm | 70cm | 40cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 150cm | 10 dagen | 21cm | 80cm | 40cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 25cm | 3 dagen | 9cm | 15cm | 10cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 60cm | 7 dagen | 17cm | 35cm | 15cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 561cm | 33 dagen | 18cm | 40cm | 80cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 244cm | 19 dagen | 25cm | 50cm | 30cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 135cm | 18 dagen | 3cm | 10cm | 20cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 180cm | 13 dagen | 76cm | 150cm | 30cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 155cm | 12 dagen | 72cm | 100cm | 20cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 22cm | 2 dagen | | 15cm | 20cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 135cm | 10 dagen | 31cm | 50cm | 40cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 156cm | 9 dagen | 66cm | 110cm | 40cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 172cm | 9 dagen | 42cm | 60cm | 45cm |
|---|
| Gemiddeld | 186cm | 13 dagen | 38cm | 67cm | 35cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 365cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 91cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 60cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 240cm
- Sneeuwdagen
- 17 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 46cm
- Max. diepte dal
- 70cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 150cm
- Sneeuwdagen
- 10 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 21cm
- Max. diepte dal
- 80cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 25cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 9cm
- Max. diepte dal
- 15cm
- Grootste sneeuwval
- 10cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 60cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 17cm
- Max. diepte dal
- 35cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 561cm
- Sneeuwdagen
- 33 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 18cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 80cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 244cm
- Sneeuwdagen
- 19 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 25cm
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 135cm
- Sneeuwdagen
- 18 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 3cm
- Max. diepte dal
- 10cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 180cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 76cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 155cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 72cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 22cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 15cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 135cm
- Sneeuwdagen
- 10 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 31cm
- Max. diepte dal
- 50cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 156cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 66cm
- Max. diepte dal
- 110cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 172cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 42cm
- Max. diepte dal
- 60cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 186cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 38cm
- Max. diepte dal
- 67cm
- Grootste sneeuwval
- 35cm