Ski China Peak Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Ski China Peak deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Ski China Peak ontvangt gemiddeld 534cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 23 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Ski China Peak in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Ski China Peak
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 142cm | 3 dagen | 26cm | 51cm | 102cm |
|---|
| december | 111cm | 5 dagen | 45cm | 152cm | 102cm |
|---|
| januari | 157cm | 6 dagen | 105cm | 254cm | 117cm |
|---|
| februari | 135cm | 5 dagen | 140cm | 305cm | 91cm |
|---|
| maart | 122cm | 6 dagen | 156cm | 307cm | 122cm |
|---|
| april | 42cm | 2 dagen | 146cm | 368cm | 76cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 142cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 26cm
- Max. diepte dal
- 51cm
- Grootste sneeuwval
- 102cm
december
- Totale sneeuwval
- 111cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 45cm
- Max. diepte dal
- 152cm
- Grootste sneeuwval
- 102cm
januari
- Totale sneeuwval
- 157cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 105cm
- Max. diepte dal
- 254cm
- Grootste sneeuwval
- 117cm
februari
- Totale sneeuwval
- 135cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 140cm
- Max. diepte dal
- 305cm
- Grootste sneeuwval
- 91cm
maart
- Totale sneeuwval
- 122cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 156cm
- Max. diepte dal
- 307cm
- Grootste sneeuwval
- 122cm
april
- Totale sneeuwval
- 42cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 146cm
- Max. diepte dal
- 368cm
- Grootste sneeuwval
- 76cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Ski China Peak
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 455cm | 29 dagen | 47cm | 71cm | 46cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 338cm | 21 dagen | 27cm | 41cm | 56cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 56cm | 6 dagen | 22cm | 46cm | 23cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 762cm | 34 dagen | 144cm | 246cm | 61cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 958cm | 30 dagen | 171cm | 305cm | 91cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 71cm | 7 dagen | 15cm | 18cm | 20cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 754cm | 34 dagen | 115cm | 163cm | 91cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 208cm | 12 dagen | 61cm | 61cm | 41cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 348cm | 12 dagen | 72cm | 86cm | 117cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 290cm | 12 dagen | 203cm | 216cm | 61cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 1.361cm | 45 dagen | 201cm | 368cm | 122cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 955cm | 38 dagen | 115cm | 191cm | 107cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 511cm | 24 dagen | 159cm | 168cm | 107cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 396cm | 13 dagen | 199cm | 254cm | 107cm |
|---|
| Gemiddeld | 534cm | 23 dagen | 111cm | 160cm | 75cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 455cm
- Sneeuwdagen
- 29 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 47cm
- Max. diepte dal
- 71cm
- Grootste sneeuwval
- 46cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 338cm
- Sneeuwdagen
- 21 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 27cm
- Max. diepte dal
- 41cm
- Grootste sneeuwval
- 56cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 56cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 22cm
- Max. diepte dal
- 46cm
- Grootste sneeuwval
- 23cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 762cm
- Sneeuwdagen
- 34 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 144cm
- Max. diepte dal
- 246cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 958cm
- Sneeuwdagen
- 30 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 171cm
- Max. diepte dal
- 305cm
- Grootste sneeuwval
- 91cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 71cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 15cm
- Max. diepte dal
- 18cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 754cm
- Sneeuwdagen
- 34 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 115cm
- Max. diepte dal
- 163cm
- Grootste sneeuwval
- 91cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 208cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 61cm
- Max. diepte dal
- 61cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 348cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 72cm
- Max. diepte dal
- 86cm
- Grootste sneeuwval
- 117cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 290cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 203cm
- Max. diepte dal
- 216cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 1.361cm
- Sneeuwdagen
- 45 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 201cm
- Max. diepte dal
- 368cm
- Grootste sneeuwval
- 122cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 955cm
- Sneeuwdagen
- 38 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 115cm
- Max. diepte dal
- 191cm
- Grootste sneeuwval
- 107cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 511cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 159cm
- Max. diepte dal
- 168cm
- Grootste sneeuwval
- 107cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 396cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 199cm
- Max. diepte dal
- 254cm
- Grootste sneeuwval
- 107cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 534cm
- Sneeuwdagen
- 23 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 111cm
- Max. diepte dal
- 160cm
- Grootste sneeuwval
- 75cm
Plan jouw trip