Palisades Tahoe Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Palisades Tahoe deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Palisades Tahoe ontvangt gemiddeld 988cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 49 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Palisades Tahoe in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Palisades Tahoe
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 84cm | 5 dagen | 38cm | 74cm | 61cm |
|---|
| december | 200cm | 10 dagen | 60cm | 224cm | 91cm |
|---|
| januari | 197cm | 9 dagen | 105cm | 335cm | 107cm |
|---|
| februari | 217cm | 9 dagen | 126cm | 551cm | 97cm |
|---|
| maart | 210cm | 10 dagen | 144cm | 439cm | 107cm |
|---|
| april | 81cm | 5 dagen | 109cm | 432cm | 71cm |
|---|
| mei | 24cm | 2 dagen | 55cm | 211cm | 66cm |
|---|
| juni | 3cm | 0 dagen | 34cm | 58cm | 10cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 84cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 38cm
- Max. diepte dal
- 74cm
- Grootste sneeuwval
- 61cm
december
- Totale sneeuwval
- 200cm
- Sneeuwdagen
- 10 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 60cm
- Max. diepte dal
- 224cm
- Grootste sneeuwval
- 91cm
januari
- Totale sneeuwval
- 197cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 105cm
- Max. diepte dal
- 335cm
- Grootste sneeuwval
- 107cm
februari
- Totale sneeuwval
- 217cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 126cm
- Max. diepte dal
- 551cm
- Grootste sneeuwval
- 97cm
maart
- Totale sneeuwval
- 210cm
- Sneeuwdagen
- 10 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 144cm
- Max. diepte dal
- 439cm
- Grootste sneeuwval
- 107cm
april
- Totale sneeuwval
- 81cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 109cm
- Max. diepte dal
- 432cm
- Grootste sneeuwval
- 71cm
mei
- Totale sneeuwval
- 24cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 55cm
- Max. diepte dal
- 211cm
- Grootste sneeuwval
- 66cm
juni
- Totale sneeuwval
- 3cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 34cm
- Max. diepte dal
- 58cm
- Grootste sneeuwval
- 10cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Palisades Tahoe
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 734cm | 45 dagen | 59cm | 173cm | 74cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 693cm | 41 dagen | 44cm | 86cm | 97cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 490cm | 32 dagen | 47cm | 86cm | 43cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 1.201cm | 66 dagen | 116cm | 226cm | 91cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 1.781cm | 69 dagen | 196cm | 381cm | 107cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 958cm | 46 dagen | 79cm | 264cm | 107cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 1.651cm | 70 dagen | 149cm | 551cm | 89cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 376cm | 28 dagen | 85cm | 191cm | 64cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 699cm | 42 dagen | 119cm | 213cm | 71cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 864cm | 41 dagen | 95cm | 224cm | 76cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 1.877cm | 75 dagen | 157cm | 439cm | 97cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 1.072cm | 59 dagen | 70cm | 196cm | 79cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 856cm | 43 dagen | 47cm | 137cm | 64cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 577cm | 21 dagen | 66cm | 229cm | 69cm |
|---|
| Gemiddeld | 988cm | 49 dagen | 95cm | 243cm | 81cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 734cm
- Sneeuwdagen
- 45 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 59cm
- Max. diepte dal
- 173cm
- Grootste sneeuwval
- 74cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 693cm
- Sneeuwdagen
- 41 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 44cm
- Max. diepte dal
- 86cm
- Grootste sneeuwval
- 97cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 490cm
- Sneeuwdagen
- 32 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 47cm
- Max. diepte dal
- 86cm
- Grootste sneeuwval
- 43cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 1.201cm
- Sneeuwdagen
- 66 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 116cm
- Max. diepte dal
- 226cm
- Grootste sneeuwval
- 91cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 1.781cm
- Sneeuwdagen
- 69 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 196cm
- Max. diepte dal
- 381cm
- Grootste sneeuwval
- 107cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 958cm
- Sneeuwdagen
- 46 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 79cm
- Max. diepte dal
- 264cm
- Grootste sneeuwval
- 107cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 1.651cm
- Sneeuwdagen
- 70 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 149cm
- Max. diepte dal
- 551cm
- Grootste sneeuwval
- 89cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 376cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 85cm
- Max. diepte dal
- 191cm
- Grootste sneeuwval
- 64cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 699cm
- Sneeuwdagen
- 42 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 119cm
- Max. diepte dal
- 213cm
- Grootste sneeuwval
- 71cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 864cm
- Sneeuwdagen
- 41 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 95cm
- Max. diepte dal
- 224cm
- Grootste sneeuwval
- 76cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 1.877cm
- Sneeuwdagen
- 75 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 157cm
- Max. diepte dal
- 439cm
- Grootste sneeuwval
- 97cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 1.072cm
- Sneeuwdagen
- 59 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 70cm
- Max. diepte dal
- 196cm
- Grootste sneeuwval
- 79cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 856cm
- Sneeuwdagen
- 43 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 47cm
- Max. diepte dal
- 137cm
- Grootste sneeuwval
- 64cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 577cm
- Sneeuwdagen
- 21 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 66cm
- Max. diepte dal
- 229cm
- Grootste sneeuwval
- 69cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 988cm
- Sneeuwdagen
- 49 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 95cm
- Max. diepte dal
- 243cm
- Grootste sneeuwval
- 81cm
Plan jouw trip