Mürren - Schilthorn Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Mürren - Schilthorn deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Mürren - Schilthorn ontvangt gemiddeld 323cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 27 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Mürren - Schilthorn in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Mürren - Schilthorn
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 17cm | 2 dagen | 24cm | 61cm | 26cm |
|---|
| december | 61cm | 4 dagen | 42cm | 105cm | 58cm |
|---|
| januari | 78cm | 6 dagen | 60cm | 140cm | 45cm |
|---|
| februari | 73cm | 7 dagen | 84cm | 150cm | 50cm |
|---|
| maart | 61cm | 6 dagen | 80cm | 170cm | 73cm |
|---|
| april | 39cm | 3 dagen | 54cm | 170cm | 43cm |
|---|
| mei | 30cm | 1 dag | 30cm | 40cm | 30cm |
|---|
| juni | 0cm | 0 dagen | | 40cm | 0cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 17cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 24cm
- Max. diepte dal
- 61cm
- Grootste sneeuwval
- 26cm
december
- Totale sneeuwval
- 61cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 42cm
- Max. diepte dal
- 105cm
- Grootste sneeuwval
- 58cm
januari
- Totale sneeuwval
- 78cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 60cm
- Max. diepte dal
- 140cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
februari
- Totale sneeuwval
- 73cm
- Sneeuwdagen
- 7 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 84cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
maart
- Totale sneeuwval
- 61cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 80cm
- Max. diepte dal
- 170cm
- Grootste sneeuwval
- 73cm
april
- Totale sneeuwval
- 39cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 54cm
- Max. diepte dal
- 170cm
- Grootste sneeuwval
- 43cm
mei
- Totale sneeuwval
- 30cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 30cm
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 30cm
juni
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 40cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Mürren - Schilthorn
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 360cm | 30 dagen | 89cm | 134cm | 43cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 338cm | 33 dagen | 67cm | 125cm | 40cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 261cm | 28 dagen | 54cm | 105cm | 40cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 236cm | 26 dagen | 54cm | 115cm | 42cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 216cm | 25 dagen | 44cm | 105cm | 40cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 536cm | 34 dagen | 94cm | 170cm | 45cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 399cm | 28 dagen | 81cm | 150cm | 50cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 318cm | 19 dagen | 50cm | 100cm | 45cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 519cm | 32 dagen | 85cm | 170cm | 45cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 311cm | 24 dagen | 61cm | 100cm | 50cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 153cm | 22 dagen | 25cm | 63cm | 31cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 431cm | 40 dagen | 44cm | 78cm | 33cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 152cm | 6 dagen | 55cm | 97cm | 58cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 279cm | 19 dagen | 39cm | 85cm | 73cm |
|---|
| Gemiddeld | 323cm | 27 dagen | 61cm | 115cm | 46cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 360cm
- Sneeuwdagen
- 30 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 89cm
- Max. diepte dal
- 134cm
- Grootste sneeuwval
- 43cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 338cm
- Sneeuwdagen
- 33 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 67cm
- Max. diepte dal
- 125cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 261cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 54cm
- Max. diepte dal
- 105cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 236cm
- Sneeuwdagen
- 26 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 54cm
- Max. diepte dal
- 115cm
- Grootste sneeuwval
- 42cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 216cm
- Sneeuwdagen
- 25 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 44cm
- Max. diepte dal
- 105cm
- Grootste sneeuwval
- 40cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 536cm
- Sneeuwdagen
- 34 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 94cm
- Max. diepte dal
- 170cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 399cm
- Sneeuwdagen
- 28 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 81cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 318cm
- Sneeuwdagen
- 19 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 50cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 519cm
- Sneeuwdagen
- 32 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 85cm
- Max. diepte dal
- 170cm
- Grootste sneeuwval
- 45cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 311cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 61cm
- Max. diepte dal
- 100cm
- Grootste sneeuwval
- 50cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 153cm
- Sneeuwdagen
- 22 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 25cm
- Max. diepte dal
- 63cm
- Grootste sneeuwval
- 31cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 431cm
- Sneeuwdagen
- 40 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 44cm
- Max. diepte dal
- 78cm
- Grootste sneeuwval
- 33cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 152cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 55cm
- Max. diepte dal
- 97cm
- Grootste sneeuwval
- 58cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 279cm
- Sneeuwdagen
- 19 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 39cm
- Max. diepte dal
- 85cm
- Grootste sneeuwval
- 73cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 323cm
- Sneeuwdagen
- 27 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 61cm
- Max. diepte dal
- 115cm
- Grootste sneeuwval
- 46cm