Mt. Buller Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Mt. Buller deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Mt. Buller ontvangt gemiddeld 109cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 16 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Mt. Buller in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Mt. Buller
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| juni | 28cm | 3 dagen | 29cm | 63cm | 34cm |
|---|
| juli | 39cm | 6 dagen | 47cm | 109cm | 28cm |
|---|
| augustus | 38cm | 5 dagen | 66cm | 156cm | 43cm |
|---|
| september | 16cm | 3 dagen | 61cm | 190cm | 29cm |
|---|
| oktober | 15cm | 1 dag | 38cm | 92cm | 15cm |
|---|
juni
- Totale sneeuwval
- 28cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 29cm
- Max. diepte dal
- 63cm
- Grootste sneeuwval
- 34cm
juli
- Totale sneeuwval
- 39cm
- Sneeuwdagen
- 6 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 47cm
- Max. diepte dal
- 109cm
- Grootste sneeuwval
- 28cm
augustus
- Totale sneeuwval
- 38cm
- Sneeuwdagen
- 5 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 66cm
- Max. diepte dal
- 156cm
- Grootste sneeuwval
- 43cm
september
- Totale sneeuwval
- 16cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 61cm
- Max. diepte dal
- 190cm
- Grootste sneeuwval
- 29cm
oktober
- Totale sneeuwval
- 15cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 38cm
- Max. diepte dal
- 92cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Mt. Buller
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 146cm | 13 dagen | 31cm | 84cm | 28cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 43cm | 1 dag | 26cm | 83cm | 43cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 143cm | 18 dagen | 70cm | 109cm | 33cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 87cm | 23 dagen | 62cm | 98cm | 11cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 170cm | 23 dagen | 44cm | 92cm | 26cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 148cm | 20 dagen | 92cm | 190cm | 29cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 121cm | 20 dagen | 89cm | 165cm | 20cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 115cm | 12 dagen | 38cm | 62cm | 22cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 17cm | 4 dagen | | 0cm | 10cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 141cm | 21 dagen | 62cm | 84cm | 20cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 200cm | 22 dagen | 60cm | 93cm | 34cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 139cm | 24 dagen | 30cm | 56cm | 23cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 86cm | 12 dagen | 29cm | 57cm | 28cm |
|---|
| 2025 — 2026 | 79cm | 13 dagen | 51cm | 86cm | 23cm |
|---|
| 2026 — Tot nu | 0cm | 0 dagen | 29cm | 65cm | 0cm |
|---|
| Gemiddeld | 109cm | 16 dagen | 48cm | 89cm | 24cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 146cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 31cm
- Max. diepte dal
- 84cm
- Grootste sneeuwval
- 28cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 43cm
- Sneeuwdagen
- 1 dag
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 26cm
- Max. diepte dal
- 83cm
- Grootste sneeuwval
- 43cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 143cm
- Sneeuwdagen
- 18 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 70cm
- Max. diepte dal
- 109cm
- Grootste sneeuwval
- 33cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 87cm
- Sneeuwdagen
- 23 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 62cm
- Max. diepte dal
- 98cm
- Grootste sneeuwval
- 11cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 170cm
- Sneeuwdagen
- 23 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 44cm
- Max. diepte dal
- 92cm
- Grootste sneeuwval
- 26cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 148cm
- Sneeuwdagen
- 20 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 92cm
- Max. diepte dal
- 190cm
- Grootste sneeuwval
- 29cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 121cm
- Sneeuwdagen
- 20 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 89cm
- Max. diepte dal
- 165cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 115cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 38cm
- Max. diepte dal
- 62cm
- Grootste sneeuwval
- 22cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 17cm
- Sneeuwdagen
- 4 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- Max. diepte dal
- 0cm
- Grootste sneeuwval
- 10cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 141cm
- Sneeuwdagen
- 21 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 62cm
- Max. diepte dal
- 84cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 200cm
- Sneeuwdagen
- 22 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 60cm
- Max. diepte dal
- 93cm
- Grootste sneeuwval
- 34cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 139cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 30cm
- Max. diepte dal
- 56cm
- Grootste sneeuwval
- 23cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 86cm
- Sneeuwdagen
- 12 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 29cm
- Max. diepte dal
- 57cm
- Grootste sneeuwval
- 28cm
2025 — 2026
- Totale sneeuwval
- 79cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 51cm
- Max. diepte dal
- 86cm
- Grootste sneeuwval
- 23cm
2026 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 0cm
- Sneeuwdagen
- 0 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 29cm
- Max. diepte dal
- 65cm
- Grootste sneeuwval
- 0cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 109cm
- Sneeuwdagen
- 16 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 48cm
- Max. diepte dal
- 89cm
- Grootste sneeuwval
- 24cm
Plan jouw trip