Eaglecrest Ski Area Sneeuwzekerheid
Hoeveel sneeuw heeft Eaglecrest Ski Area deze winter en in eerdere seizoenen gekregen?
Eaglecrest Ski Area ontvangt gemiddeld 426cm sneeuw per jaar en telt gemiddeld 37 sneeuwdagen.
Bekijk de sneeuwstatistieken van Eaglecrest Ski Area in het overzicht hieronder: Gemiddelde sneeuwval, grootste sneeuwval, sneeuwdagen en gemiddelde sneeuwdiepte aan de basis.
Gemiddelde maandelijkse sneeuwval bij Eaglecrest Ski Area
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| november | 30cm | 3 dagen | 30cm | 64cm | 20cm |
|---|
| december | 111cm | 9 dagen | 44cm | 127cm | 84cm |
|---|
| januari | 107cm | 10 dagen | 62cm | 150cm | 51cm |
|---|
| februari | 102cm | 9 dagen | 81cm | 173cm | 56cm |
|---|
| maart | 91cm | 8 dagen | 109cm | 221cm | 41cm |
|---|
| april | 18cm | 2 dagen | 126cm | 224cm | 18cm |
|---|
november
- Totale sneeuwval
- 30cm
- Sneeuwdagen
- 3 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 30cm
- Max. diepte dal
- 64cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
december
- Totale sneeuwval
- 111cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 44cm
- Max. diepte dal
- 127cm
- Grootste sneeuwval
- 84cm
januari
- Totale sneeuwval
- 107cm
- Sneeuwdagen
- 10 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 62cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 51cm
februari
- Totale sneeuwval
- 102cm
- Sneeuwdagen
- 9 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 81cm
- Max. diepte dal
- 173cm
- Grootste sneeuwval
- 56cm
maart
- Totale sneeuwval
- 91cm
- Sneeuwdagen
- 8 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 109cm
- Max. diepte dal
- 221cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
april
- Totale sneeuwval
- 18cm
- Sneeuwdagen
- 2 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 126cm
- Max. diepte dal
- 224cm
- Grootste sneeuwval
- 18cm
Gemiddelde jaarlijkse sneeuwval – Eaglecrest Ski Area
| Totale sneeuwval | Sneeuwdagen | Gemiddelde sneeuwhoogte | Max. diepte dal | Grootste sneeuwval |
|---|
| 2012 — 2013 | 782cm | 69 dagen | 123cm | 188cm | 51cm |
|---|
| 2013 — 2014 | 592cm | 46 dagen | 82cm | 127cm | 84cm |
|---|
| 2014 — 2015 | 130cm | 13 dagen | 16cm | 33cm | 20cm |
|---|
| 2015 — 2016 | 353cm | 44 dagen | 25cm | 53cm | 28cm |
|---|
| 2016 — 2017 | 645cm | 42 dagen | 115cm | 185cm | 56cm |
|---|
| 2017 — 2018 | 231cm | 23 dagen | 42cm | 86cm | 41cm |
|---|
| 2018 — 2019 | 257cm | 24 dagen | 49cm | 91cm | 33cm |
|---|
| 2019 — 2020 | 587cm | 55 dagen | 92cm | 221cm | 48cm |
|---|
| 2020 — 2021 | 417cm | 32 dagen | 106cm | 224cm | 51cm |
|---|
| 2021 — 2022 | 409cm | 34 dagen | 113cm | 157cm | 41cm |
|---|
| 2022 — 2023 | 462cm | 44 dagen | 84cm | 130cm | 46cm |
|---|
| 2023 — 2024 | 572cm | 40 dagen | 86cm | 150cm | 43cm |
|---|
| 2024 — 2025 | 137cm | 21 dagen | 29cm | 94cm | 15cm |
|---|
| 2025 — Tot nu | 378cm | 31 dagen | 101cm | 178cm | 36cm |
|---|
| Gemiddeld | 426cm | 37 dagen | 76cm | 137cm | 43cm |
|---|
2012 — 2013
- Totale sneeuwval
- 782cm
- Sneeuwdagen
- 69 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 123cm
- Max. diepte dal
- 188cm
- Grootste sneeuwval
- 51cm
2013 — 2014
- Totale sneeuwval
- 592cm
- Sneeuwdagen
- 46 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 82cm
- Max. diepte dal
- 127cm
- Grootste sneeuwval
- 84cm
2014 — 2015
- Totale sneeuwval
- 130cm
- Sneeuwdagen
- 13 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 16cm
- Max. diepte dal
- 33cm
- Grootste sneeuwval
- 20cm
2015 — 2016
- Totale sneeuwval
- 353cm
- Sneeuwdagen
- 44 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 25cm
- Max. diepte dal
- 53cm
- Grootste sneeuwval
- 28cm
2016 — 2017
- Totale sneeuwval
- 645cm
- Sneeuwdagen
- 42 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 115cm
- Max. diepte dal
- 185cm
- Grootste sneeuwval
- 56cm
2017 — 2018
- Totale sneeuwval
- 231cm
- Sneeuwdagen
- 23 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 42cm
- Max. diepte dal
- 86cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
2018 — 2019
- Totale sneeuwval
- 257cm
- Sneeuwdagen
- 24 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 49cm
- Max. diepte dal
- 91cm
- Grootste sneeuwval
- 33cm
2019 — 2020
- Totale sneeuwval
- 587cm
- Sneeuwdagen
- 55 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 92cm
- Max. diepte dal
- 221cm
- Grootste sneeuwval
- 48cm
2020 — 2021
- Totale sneeuwval
- 417cm
- Sneeuwdagen
- 32 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 106cm
- Max. diepte dal
- 224cm
- Grootste sneeuwval
- 51cm
2021 — 2022
- Totale sneeuwval
- 409cm
- Sneeuwdagen
- 34 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 113cm
- Max. diepte dal
- 157cm
- Grootste sneeuwval
- 41cm
2022 — 2023
- Totale sneeuwval
- 462cm
- Sneeuwdagen
- 44 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 84cm
- Max. diepte dal
- 130cm
- Grootste sneeuwval
- 46cm
2023 — 2024
- Totale sneeuwval
- 572cm
- Sneeuwdagen
- 40 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 86cm
- Max. diepte dal
- 150cm
- Grootste sneeuwval
- 43cm
2024 — 2025
- Totale sneeuwval
- 137cm
- Sneeuwdagen
- 21 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 29cm
- Max. diepte dal
- 94cm
- Grootste sneeuwval
- 15cm
2025 — Tot nu
- Totale sneeuwval
- 378cm
- Sneeuwdagen
- 31 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 101cm
- Max. diepte dal
- 178cm
- Grootste sneeuwval
- 36cm
Gemiddeld
- Totale sneeuwval
- 426cm
- Sneeuwdagen
- 37 dagen
- Gemiddelde sneeuwhoogte
- 76cm
- Max. diepte dal
- 137cm
- Grootste sneeuwval
- 43cm
Plan jouw trip